اخبار خارجی

افزایش قیمت بیت کوین؛ آیا بیت کوین روزهای سبز بیشتری را در پیش دارد؟

پس از گذشت روزهای بدون نوسان قیمت، بیت کوین نشانه هایی از احیا شدن را نشان داده است. بیت کوین در صبح روز یک شنبه با افزایش قیمت مواجه شد و با افزایش قیمت ۱۰۰ دلاری، عملکرد بهتری نسبت به سه روز اخیر را نشان داد. امروز نیز بیت کوین با افزایش مواجه شد.

در حال حاضر قیمت بیت کوین با افزایش بیش از ۵ درصد در محدوده ۷۵۰۰ دلار است و به نظر می‌رسد اگر این سطح قیمت حفظ شود، به سطوح بالاتر قیمت نیز خواهد رسید. در واقع، چند تن از تحلیلگران معروف با اشاره به نمودارها و اندیکاتورهای تکنیکال پیش بینی کرده اند که قیمت بیت کوین طی روزهای آتی با افزایش ۸ درصدی مواجه شود.

پیش بینی تحلیلگران از افزایش قیمت ۸ درصدی بیت کوین

مایکل فن دوپوپ (Michaël van de Poppe) معامله کننده بازار بورس آمستردام هلند گفته است علیرغم پیش بینی بعضی از افراد که هفته نزولی را برای بیت کوین متصور بودند، چشم انداز این ارز دیجیتال برای هفته جاری امیدوارکننده به نظر می‌رسد.

فن دوپوپ که یکی از تحلیلگران حرفه ای است خاطرنشان کرد که بخش سبزرنگ نمودار زیر به عنوان سطح حمایتی در نظر گرفته می‌شود و کف قیمت را نشان می‌دهد. به دلیل این نشانه صعودی، وی افزود جای تعجبی ندارد که اگر قیمت این کوین بار دیگر افزایش یابد و اواخر هفته آینده به سطح مقاومتی ۷۸۰۰ الی ۸۰۰۰ دلار برسد. رسیدن به این سطح به معنای روند صعودی ۸ درصدی نسبت به قیمت کنونی خواهد بود.

هم چنان یکی دیگر از معامله کنندگان به اسم Mac نیز اخیرا خاطرنشان کرده است که با بازیابی شدن شاخص جریان پول، رسیدن قیمت بیت کوین می‌تواند به کانال ۷۸۰۰ دلار برسد و در این سطح، استخر نقدینگی وجود دارد که می‌تواند باعث روند صعودی تا انتهای سال ۲۰۲۰ شود.

این شرایط مدتی پس از آن به وجود آمد که CryptoBirb خاطرنشان کرده بود رسیدن به قیمت ۷۴۰۰ دلار باعث می‌شود که قیمت بیت کوین بالاتر از میانگین سطح قیمت پنج هفته اخیر قرار گیرد. وی در این خصوص بیان کرده بود که بیت کوین در مسیر رسیدن به قیمت ۷۹۰۰ دلار قرار دارد.

منبع
newsbtc

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا