اخبار آلتکوین

اولین ETP هدرا (HBAR) در جهان معرفی شد

اولین ETP هدرا (Hedera) در جهان به واسطه یک سرمایه‌گذاری مشترک بین The Hashgraph Association و Valor ‌راه‌اندازی شد. پس از این اتفاق قیمت HBAR تقریبا ۶٪ افزایش یافت.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین، در یک اتفاق بی‌سابقه که در فضای ارزهای دیجیتال مورد توجه قرار گرفته، شرکت تابعه DeFi Technologies یعنی Valor اخیرا با The Hashgraph Association همکاری کرده ‌تا اولین محصول قابل معامله در بورس (ETP) والور هدرا (Valor Hedera‌) را راه‌اندازی کند. در پایان جلسه معاملاتی ۱۸ ژوئن (۲۹ خرداد) بورس فرانکفورت آلمان، ETP هدرا معرفی و در کانون توجه قرار گرفت.

این خبر به شکلی سریع مورد توجه جهانی قرار گرفت؛ چرا که ‌ETP با پشتوانه HBAR از ردپای ‌‌ETP بیت کوین و اتریوم (که با نام ETF‌های اسپات شناخته می‌شود) پیروی می‌کند.

آنچه در این مطلب می‌خوانید

چه خبر از ETP هدرا؟

‌ETP والور هدرا آماده است تا سرمایه‌گذاران را در معرض ارتباط مستقیم با ارز دیجیتال HBAR قرار دهد. والور یک بازیگر برجسته در حوزه ETP دارایی دیجیتال است و با این حرکت جایگاه جهانی خود را بیشتر مستحکم کرده است.

الین بولر (Elaine Buehler)، مدیر محصول والور، تاکید کرد که راه‌اندازی اولین ETP هدرا در جهان نه تنها یک فرصت سرمایه‌گذاری مناسب را ارائه می‌کند، بلکه به عنوان ‌دروازه‌ای برای دسترسی یکپارچه و استفاده سرمایه‌گذاران از عملکردهای شبکه هدرا عمل خواهد کرد. مدیر محصول والور افزود:

این محصول فرآیندها را ساده می‌کند و سرمایه‌گذاران را قادر می‌سازد تا با سهولت و امنیت بی‌سابقه‌ای در آینده فناوری بلاکچین نقش داشته باشند.

در همین حال، استفان دیس (Stefan Deiss)، بنیانگذار و رییس هیات مدیره The Hashgraph Association، اعلام کرد که شرکت او از همکاری با والور برای راه‌اندازی اولین ETP هدرا در جهان خرسند است. استفان افزود:

این دستاورد در راستای تحقق بخشیدن به هدف ما برای جذب سرمایه‌گذاران نهادی به حوزه وب۳ (Web3) و توانمندسازی آن‌ها برای سرمایه‌گذاری در دارایی‌های دیجیتال مطمئن به‌عنوان روشی مبتکرانه جهت تنوع‌ بخشیدن به پرتفوی رقم خورده است.

افزایش قیمت HBAR

پس از انتشار این اخبار، قیمت هدرا با ۶.۱۰٪ ‌افزایش ‌به ۰.۰۸۱۵۹ دلار رسید.

نمودار قیمت HBAR در تایم فریم ۱ ساعته
نمودار قیمت HBAR در تایم فریم ۱ ساعته؛ منبع: تریدینگ ویو

همانطور که پیش از این دیده بودیم، بلافاصله پس از راه‌اندازی ETF اسپات بیت کوین، ‌قیمت این رمزارز پرچمدار به شکل چشمگیری افزایش یافت. با این حال، اتریوم با وجود تایید ETF آن هنوز شاهد چنین تغییر قیمت شدیدی نبوده است. با وجود راه‌اندازی ETP فوق‌الذکر، این موضوع باعث گمانه‌زنی‌های سرمایه‌گذاران در مورد آینده HBAR شده است.

منبع
کوین گیپ

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا