اخبار خارجی

روند نزولی توکن XRP ؛ شرایط نامساعد این ارز دیجیتال از نگاه تحلیلگران

اگرچه روند صعودی بیت کوین طی چند روز گذشته در حال افزایش است، اما تحلیلگران بیان کرده‌اند که روند XRP قطعا نزولی و منفی است. علیرغم پشتیبانی از جانب شرکتی با سرمایه ۱۰ میلیارد دلاری، قیمت توکن XRP طی ۱۲ ماه گذشته تا ۵۰ درصد کاهش یافته و آن را به یکی از ارزهای دیجیتال با بدترین عملکرد در کل بازار تبدیل کرده است.

روند نزولی قیمت توکن XRP

جو سز (Joe Saz) یکی از تحلیلگران ارز دیجیتال و اعضای خبرگزاری BlockTV اخیرا طی مصاحبه ای، نظرات خود درباره بازار ارز دیجیتال را بیان کرده است.

وی خاطرنشان کرد که توکن XRP با قیمت ۰.۱۹۲ دلار در حال حاضر جایگاه مستحکمی ندارد، یعنی بدون داشتن سطح حمایتی قابل توجه و ادامه روند نزولی بسیار مهم، بیانگر این است که روند نزولی قیمت در روزها و هفته های اخیر را شاهد خواهیم بود.

وی در ادامه اذعان کرد که اگر قیمت این ارز دیجیتال به ۰.۱۲ دلار اصلاح شود به هیچ وجه متعجب نخواهد شد. در صورت وقوع چنین شرایطی، با کاهش ۳۵ درصدی قیمت نسب به سطح کنونی مواجه خواهیم بود.

اخیرا فقط جو سز نبوده است که آب سردی بر پیکره گاوهای XRP ریخته است.

طبق گزارش های قبلی از Ethereum World News، تحلیلگری به اسم Magic نیز اخیرا خاطرنشان کرده است که به نظر می‌رسد این ارز دیجیتال، روند نزولی خود را ادامه خواهد داد و قیمت ۰.۱۵ دلار چندان دور نیست. وی افزود اگر بار دیگر قیمت بیت کوین کاهش یابد، قیمت ۰.۱۵ دلاری برای توکن XRP کاملا امکان پذیر است.

پیش بینی Magic در خصوص قیمت ۰.۱۵ دلاری توکن XRP مطابق با پیش بینی جیکوب کنفیلد (Jacob Canfield) معامله کننده برجسته ارزهای دیجیتال است. کنفیلد اخیرا بیان کرده است این ارز دیجیتال باید به سطح قیمت ۰.۱۰ الی ۰.۱۵ دلار برسد تا وی تازه خرید استقراضی آن را مدنظر قرار دهد.

شایان ذکر است که تون ویز (Tone Vays) معامله کننده سابق وال استریت نیز اخیرا گفته است:

خود توکن XRP مطلقا جایگاهی ندارد. اکنون بیش از هر زمان دیگری می‌توان گفت که ارزش این توکن صرفا به دلیل پشتیبانی شرکت ریپل است. اوضاع برای XRP بسیار نامساعد است.

منبع
ethereumworldnews

نوشته های مشابه

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا