ایردراپاخبار آلتکوین

ایردراپ اورنود بین هولدرهای XRP؛ چه اقداماتی انجام دهیم؟

اورنود (Evernode) یک زنجیره جانبی برای میزبانی از قراردادهای هوشمند در XRP Ledger است که اعلام کرده پس از راه‌اندازی رسمی پروتکل، توکن بومی خود (EVERS) را بین هولدرهای XRP ایردراپ می‌کند. این پروتکل تاریخ اسنپ شات از موجودی XRP کاربران را ۱ سپتامبر (۱۰ شهریور) اعلام کرد.

به نقل از کریپتوگلوب، اورنود (Evernode) یک شبکه لایه ۲ است که به تلاش برای ارائه قراردادهای هوشمند از طریق هوکز (Hooks) در XRP Ledger شناخته شده است.

این پروژه در اوایل سال جاری پس از اعلام برنامه‌های خود، میان هواداران XRP هیجان زیادی ایجاد کرد. در ماه آپریل (فروردین)، نسخه بتای اورنود بر بستر شبکه آزمایشی Hooks v3 راه‌اندازی شد و در اواسط ماه جاری میلادی نتیجه ممیزی این شبکه منتشر خواهد شد.

در وایت پیپر اورنود توضیح داده شده است که پس از راه‌اندازی رسمی این پروتکل، حجم قابل‌توجهی از Evers (توکن بومی پیش‌بینی شده برای این پروتکل) برای یک ایردراپ کنار گذاشته می‌شود که مخصوص هولدرهای توکن XRP است.

طبق اعلام اخیر این پروتکل، در ایردراپ پیش رو ۵.۱۶ میلیون توکن Evers به هولدرهای واجد شرایط XRP تعلق خواهد گرفت و توزیع این ایردراپ طی فرآیندی دو مرحله‌ای انجام خواهد شد. ابتدا یک اسنپ شات از موجودی XRP آدرس‌ها در شبکه اصلی گرفته می‌شود و سپس ایردراپ به حساب‌های واجد شرایط در زنجیره جانبی هوکز (Hooks) انجام می‌شود.

توییت اورنود
منبع: توییتر

برای دریافت ایردراپ اورنود چکار کنیم؟

اورنود توضیح داد از آنجایی که زنجیره جانبی هوکز شامل مکانیزم Burn2Mint است، قبل از اینکه این زنجیره جانبی فعال شود، یک اسنپ شات از XRP Ledger ضروری است. با توجه به این موضوع، اورنود روز جمعه ۱ سپتامبر ساعت ۶ بعد از ظهر به وقت AEST (۰۲:۳۰ بامداد ۱۰ شهریور به وقت تهران) را به عنوان زمان اسنپ شات برای موجودی XRP Ledger کاربران انتخاب کرد.

توزیع ایردراپ عمدتا بر سرمایه‌گذارانی با موجودی تا ۵۰٬۰۰۰ XRP متمرکز خواهد بود. افرادی که موجودی بیشتری دارند باید آن را در حساب‌های جداگانه نگهداری کنند تا توکن‌های بیشتری از این ایردراپ دریافت کنند.

طبق اعلام این پروژه، هولدرهای XRP برای واجد شرایط بودن برای ایردراپ، باید توکن‌های خود را مستقیما در شبکه ریپل نگه دارند و نگهداری از طریق صرافی‌های ارز دیجیتال قابل قبول نیست. در حال حاضر مشخص نیست که آیا هیچ صرافی ارز دیجیتالی از این ایردراپ پشتیبانی می‌کند و توکن‌ها را بین هولدرها توزیع خواهد کرد یا خیر.

متعاقبا، تیم اورنود یادآور شد که این ایردراپ یک هدیه است، به این معنی که ممکن است به همه هولدرهای XRP تعلق نگیرد:

در حالی که ما تمام تلاش خود را به کار می‌بندیم، به هیچ وجه قول نمی دهیم/تضمین نمی‌کنیم که تعداد خاصی از توکن‌های Evers را دریافت کنید. به هر دلیل – یا بدون دلیل – ممکن است تصمیم بگیریم که این روش را ادامه ندهیم یا اصلا ایردراپ نداشته باشیم.

شایان ذکر است XRP Ledger از ابتدای ماه آگوست بیش از ۱.۲ میلیون تراکنش در روز داشته است که از تعداد تراکنش‌های روزانه اتریوم ( ۱.۰۹ میلیون تراکنش) پیشی گرفته است.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
6 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا