اخبار خارجی

ریپل عرضه رایگان توکن شبکه Flare خود را به زودی اجرا می کند

ایردراپ و یا عرضه رایگان توکن یک شبکه جدید، یکی از موضوعات مورد علاقه فعالان حوزه ارز دیجیتال است. زمانی که این ایردراپ مرتبط با ریپل باشد، اهمیت آن دوچندان خواهد شد.

ایردراپ شبکه Flare در آخرین مراحل خود قرار دارد. چند هفته آینده، سرمایه‌گذاران شبکه ریپل آماده انتشار توکن Spark خواهند شد. پلتفرمی که امکان اجرا کردن قرارداد هوشمند را برای ریپل فراهم خواهد کرد.

برای مشاهده آموزش دریافت این توکن، مقاله زیر را مطالعه کنید:

Flare اولین سیستم توافق بیزانس متعهد (FBA) است. این شبکه با ماشین مجازی شبکه اتریوم سازگار بوده که امنیت توکن را از این طریق تامین خواهد کرد.

Spark نام توکن این شبکه است که می‌توان آن را اولین فورک کاربردی شبکه ریپل در نظر گرفت. به طور کلی ۱۰۰ میلیارد توکن Spark وجود دارد که ۴۵ میلیارد آن از طریق ایردراپ به دارندگان رمز ارز ریپل اعطا خواهد شد.

ایردراپ توکن جدید شبکه ریپل

سرمایه‌گذارانی که اقدام به خرید رمز ارز ریپل کرده‌اند و این دارایی دیجیتال خود را در کیف پول‌ها و اکانت‌های “واجد شرایط” نگهداری کرده‌اند، به صورت رایگان، توکن Spark را دریافت خواهند کرد. به ازای هر کوین ریپل، یک توکن جدید عرضه خواهد شد. هرکس در روز ۱۲ دسامبر سال ۲۰۲۰، در کیف پول و اکانت واجد شرایط، ریپل نگهداری کند، با نرخ یک به یک، توکن جدید دریافت خواهد کرد.

شبکه Flare چیست؟

قراردادهای هوشمند اتریوم در ریپل

این شبکه بستری را برای راه‌اندازی قرارداد هوشمند در شبکه ریپل فراهم می‌کند. بیش از ۲۰ صرافی ارز دیجیتال از این ایردراپ پشتیبانی خواهند کرد. لذا از طریق این صرافی‌ها نیز عرضه توکن Spark صورت خواهد گرفت. لیست صرافی‌های واجد شرایط را از اینجا مشاهده کنید.

این شبکه اعلام کرده است که تمام افرادی که در شبکه ریپل دارایی دیجیتال خریداری کرده و در کیف پول خود آن را نگهداری کرده‌اند نیز در این ایردراپ حضور خواهند داشت. در این اطلاعیه آمده که تمامی افرادی که در شبکه ریپل، مشارکت دارند، در شبکه Flare دارای کلید خصوصی و حساب کاربری خواهند بود و آنها نیز در این ایردراپ حضور خواهند داشت.

افرادی که پیش از این در شبکه ریپل هولدر بوده‌اند، می‌توانند در شبکه Flare نیز دارایی خود را اثبات کرده و به این شبکه منتقل کنند. در حال حاضر و در شبکه بلاکچین ریپل، تمامی آدرس‌ها با کلمه” r” آغاز می‌شود، اما در شبکه Flare آدرس متناظر آن با “0X” آغاز می‌شود.

این شبکه قادر است تا تمامی اطلاعات کاربران در شبکه ریپل از جمله، میزان دارایی ریپل و مقدار توکن Spark که به کاربر تعلق گرفته را نشان داده و در نظر بگیرد. تا کنون بیش از ۲۹۵ میلیون رمزارز در اکانت‌های ریپل وجود دارد که واجد شرایط دریافت توکن جدید و شرکت در ایردراپ این شبکه است. لازم به ذکر است که تعداد کل توکن Spark برابر با ۴۵ میلیارد توکن خواهد بود.

منبع
dailyhodl

نوشته های مشابه

28 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا