اخبار آلتکوین

رشد یا سقوط بیت کوین SV؛ آینده فورک بیت کوین کش چه می شود؟

طبق گفته رایان چارلز رییس سابق ردیت، تنها چند گزینه برای آینده بیت کوین مخصوصا بیت کوین کش و بیت کوین SV وجود داردـ بیت کوین SV یا افزایشی نجومی خواهد داشت و یا به صفر خواهد رسید. وی برای نشان دادن دیدگاه خود، روز جمعه توییتی در این رابطه منتشر کرد. به نظر می‌رسد او تصمیم گرفته است که از بین دو شبکه مشتق شده از فورک سخت بیت کوین کش، بیت کوین SV را برگزیند و از آن حمایت کند.

در بلندمدت دو احتمال وجود دارد: ۱. تمام کریپتوها به صفر می رسند. ۲. قیمت هر بیت کوین کش و فورک بیت کوین SV به یک میلیون دلار خواهد رسید و دیگر ارزهای دیجیتال به صفر خواهند رسید. فقط BSV توانایی اقتصادی دارد که برای بلندمدت فعال بماند. اما حتی این ارز دیجیتال نیز بدون رشدی عظیم شکست خواهد خورد. پذیرش همه چیز را تسخیر می کند.

در حالی که احتمالات بسیار زیادی برای آینده ارزهای دیجیتال می‌توان متصور شد، با این وجود پیام اصلی سخنان چارلز در آخر توییت وی نهفته است؛ پذیرش ارزهای دیجیتال بر هر امر دیگری چیرگی دارد.

Yours.org اولین سرویسی که بر روی بیت کوین کش عرضه شد

چارلز که برای مدت طولانی از وجود بلاک های بزرگتر در شبکه بیت کوین حمایت کرده بود، معتقد است که توانایی پردازش میلیون ها تراکنش به طور همزمان برای موفقیت طولانی مدت و پایداری بیت کوین حیاتی است.

قبل از پیدایش بیت کوین کش، چارلز احساس می‌کرد که نمی‌تواند پلتفرم yours.org را عرضه کند. در این پلتفرم، افراد با انجام پرداخت های بسیار کم در حد یک پنی می‌توانند مطالب موجود را مطالعه کنند. پلتفرم yours.org همانند WordPress.com یا Tumbler با درآمد بسیار زیاد می‌باشد در حالی که همانند استیمیت، بلاک چین مخصوص به خود را نیز ایجاد نکرده است. چارلز در مصاحبه ای با CoinGeek اذعان کرد:

موضوعی که به نظرم طرفین nChain و کوین‌گیک متوجه آن شده اند و ABC از آن غافل شده است، نیاز ضروری به مقیاس پذیری می‌باشد.

پس از ترک ردیت، چارلز به فکر ایجاد یک سایت اجتماعی غیر متمرکز افتاد، اما در نهایت Yours.org را راه اندازی کرد. اخیرا، او در یک پروژه پرداخت با پشتیبانی بیت مین با نام Money Button فعال بوده است، که باعث می شود تا وب سایت ها پرداخت از طریق ارزهای دیجیتال را راحت تر بپذیرند.

اما ذکر این نکته بسیار مهم است که وی در بیانیه خود اینطور تفسیر نکرد “یک شبه دارای یک میلیون دلار می‌شویم.” در حالی که بسیاری معتقدند که توکن های کریپتو مختلف می توانند در آینده به ارزش های بالاتری برسند، دیدگاه اصلی چارلز این است که مقیاس پذیری و پذیرش برای موفقیت بیت کوین و تمامی نسخه هایش بسیار ضروری است. به همین ترتیب او بیت کوین SV را انتخاب کرده است، زیرا معتقد است که این ارز دیجیتال بهترین امکانات را برای مقیاس پذیری دارد.

تنها زمان مشخص خواهد کرد که چه استراتژی مقیاس پذیری عملکرد بهتری خواهد داشت، اما در دنیای بیت کوین اکنون سه دیدگاه رقابتی وجود دارد؛ مقیاس پذیری خارج از زنجیره بیت کوین کور، مقیاس پذیری متوسط و با احتیاط بیت کوین ABC و مقیاس پذیری شدید بیت کوین SV.

به نظر شما کدام استراتژی مقیاس پذیری بهتری دارد؟

منبع
ccn

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا