تحلیل تکنیکال

تحلیلگر مطرح ۴ آلت کوین مستعد رشد را معرفی کرد

آلت کوین شرپا (Altcoin Sherpa)، تحلیل‌گر معروف ارزهای دیجیتال معتقد است فانتوم (FTM) که هفته گذشته ۴۳٪ رشد داشته، همچنان صعود خواهد داشت. این تحلیلگر در ادامه به ۳ آلت کوین دیگر هم اشاره کرده است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین، این تحلیلگر در پلتفرم X (توییتر سابق) به ۲۱۶٬۳۰۰ فالور خود تعدادی از ارزهایی که آنها را زیر نظر دارد معرفی کرد. همچنین وی تحلیل خود از این ۴ آلت‌کوین را نیز با فالوئرهای خود به اشتراک گذاشت.

آلت کوین شرپا در پلتفرم X بیان کرد:

قبل از اینکه قیمت فانتوم عقب‌نشینی داشته باشد، به سمت ۱ دلار خواهد رفت؛ به نظرم حتی شاید در شش ماه بعدی سطوح بالاتری را نیز شاهد باشد. ارتقای جالب و سطوح مهمی پیش‌روی این آلت کوین هستند و من هم قصد سرمایه‌گذاری دارم. به نظرم در کوتاه‌مدت جواب خواهد گرفت.

نمودار روزانه قیمت فانتوم - منبع: Altcoin Sherpa
نمودار روزانه قیمت فانتوم – منبع: Altcoin Sherpa

تحلیل‌گر مذکور در رابطه با قیمت چین لینک (LINK)، توکن بومی شبکه اوراکل غیرمتمرکز چین لینک نیز می‌گوید که این ارز دیجیتال در جایگاهی قراردارد که می‌تواند رالی خود را شروع کند. وی در ادامه بیان کرد:

به نظرم اگر ناحیه ۱۶ دلاری شکسته شود، قیمت چین‌لینک می‌تواند به ۲۰ دلار برسد. البته خودم در این سطح حاضر به خرید نیستم.

نمودار روزانه قیمت چین لینک - منبع: Altcoin Sherpa
نمودار روزانه قیمت چین لینک – منبع: Altcoin Sherpa

سپس Altcoin Sherpa تحلیلی از قیمت داگ ویف هت (WIF) منتشر کرد و گفت که از نظر وی این میم‌کوین نیز در آینده نزدیک می‌تواند صعود خود را آغاز کند.

Altcoin Sherpa بیان کرد:

داگ‌ویف‌هت در سطح ۲.۳۰ دلار می‌تواند با قدرت به بالا بازگردد. انتظار داشتم سقف محدوده نوسانی شکسته شود، اما ظاهرا اشتباه می‌کردم. همچنین می‌توان انتظار یک تست تا حدود ۱.۸۰ دلار را نیز داشت. در این نقاط انتظار بازگشت خوبی در کوتاه مدت دارم.

نمودار روزانه قیمت داگ ویف هت - منبع: Altcoin Sherpa
نمودار روزانه قیمت داگ ویف هت – منبع: Altcoin Sherpa

آخرین آلت کوینی که این تریدر زیر نظر دارد، جوپیتر (JUP)، توکن بومی دکس‌اگریگتور سولاناست. وی معتقد است که جوپیتر در حال کف‌سازی است.

Altcoin Sherpa افزود:

بعضی از نمودارها مثل ژوپیتر خوب به نظر می‌رسند. برای مثال، شخصا انتظار دارم بعد از اینکه جوپیتر یک کف سازی کوتاه‌مدت تجربه کرد، قیمت آن آهسته آهسته صعود کند.

نمودار روزانه قیمت جوپیتر - منبع: Altcoin Sherpa
نمودار روزانه قیمت جوپیتر – منبع: Altcoin Sherpa

منبع
دیلی هودل

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا