اخباراخبار خارجی

لیکویید شدن ۴۲۵ میلیون دلار بیت کوین در قراردادهای آتی بایننس

بنا به گزارش گلس نود، با سقوط شدید قیمت بیت کوین، تقریبا نیم میلیون دلار در معاملات آتی بیت کوین در پوزیشن‌های خرید در صرافی بایننس لیکویید شد.

  • ۴۲۵ میلیون دلار در معاملات آتی بیت کوین نقد شد.
  • معاملات آتی قرارداد باز بیت کوین به بالاترین مقدار تاریخی خود دست یافت.
  • بیت کوین از بالاترین مقدار ثبت شده خود در سال ۲۰۱۷ شروع به ریزش کرد.

تیم تحلیلی جمع‌آوری داده‌های Glassnode توییت کرده که با ریزش بیت کوین به زیر ۱۸۰۰۰ دلار، دو مورد نقد شوندگی توسط معامله‌گران در صرافی باینانس به ارزش تقریبی نیم میلیون دلار انجام گرفت.

لیکویید شدن بیت کوین در معاملات آتی بایننس

 

شب گذشته بیت کوین ریزش ۱۰ درصدی و اصلاح ناگهانی شدیدی را تجربه کرد و بیشتر از ۲۰۰۰ دلار از ارزش خود را از دست داد. برترین رمز ارز از محدوده قیمتی ۱۹۳۰۰ دلار به زیر ۱۷۰۰۰ دلار رسید و اکنون در زمان نوشتن این خبر، با قیمت ۱۷۰۰۰ معامله می‌شود.

شرکت تحلیلی گلس نود، دو مورد لیکویید شدن پوزیشن‌های خرید را در معاملات آتی بایننس گزارش کرد، که با اندکی اختلاف در دو ساعت اتفاق افتاد.

نقد شوندگی‌های ساعتی پوزیشن‌های خرید در معاملات آتی بیت کوین به ثبت رسید: ۲۶۲ میلیون دلار در ساعت ۳ صبح  و ۱۶۳ میلیون دلار د ر ساعت ۸ صبح به وقت جهانی (UTC).

یو تودی

قراردادهای باز در معاملات آتی بیت کوین به سقف تاریخی جدیدی دست یافت

 

در ۲۴ نوامبر، صرافی بایننس اطلاعاتی را منتشر نمود که حاکی از دستیابی جامعه ارزی آن به نقطه عطف دیگری توسط این صرافی بود.

بهره قراردادهای باز در معاملات آتی بیت کوین، به بیشترین مقدار ثبت شده خود یعنی رقم ۱.۱۷ میلیارد دلار رسید. در آن موقع، جهت حرکت قیمتی بیت کوین تغییر کرده بود و کم‌کم در حال ریزش به زیر ۱۹۰۰۰ دلار بود.


برای آشنایی با قراردادهای آتی بیت کوین، این مقاله به شما کمک می‌کند: ۳ چیزی که باید هر سرمایه‌گذار ارز دیجیتال در مورد معاملات آتی بیت کوین بداند!


با این وجود، افزایش قراردادهای باز معاملات آتی بیت کوین نشان از این دارد که  انتظار موسسات مالی در مورد بیت کوین همچنان مثبت است. همین موضوع می‌تواند در مورد بیشترین مقدار ثبت شده در معاملات آتی بیت کوین گفته شود، که از سطح ۱ میلیارد دلار تجاوز کرد.

بیت کوین از بالاترین مقدار ثبت شده خود در سال ۲۰۱۷ شروع به ریزش کرد

اوایل امروز محبوب‌ترین رمز ارز جهان، که اکنون بسیاری از موسسات و نهادهای مالی برجسته جهانی از  آن به عنوان ذخیره ارزش و ارزی ضد تورم تعبیر می‌کنند، دستخوش تغییر قیمتی شدیدی شد و حدود ۱۰ درصد از ارزش بازار آن ریزش کرد.

بیت کوین از قیمت ۱۹۳۸۹ دلار شروع به سقوط کرد؛ در ابتدا تا ۱۷۶۰۸ دلار و سپس به زیر سطح حمایتی ۱۷۰۰۰ دلار.

در زمان انتشار این خبر، بنا به لیست قیمت کوین مارکت کپ، بیت کوین به قیمت حدود ۱۷۰۰۰ دلار معامله می‌شود.

منبع
u.today

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا