متوسط مقالات

۵ پورتالی که پروژه‌های دیفای را برای شما ارزیابی و رتبه بندی می‌کنند!

صنعت دیفای (DeFi) با سرعت بالایی به جلو می‌رود. در حال حاضر به نظر می‌رسد که این فضا بزرگترین چالشی است که در حوزه بلاک چین وجود دارد و باید کاملا برای آن آماده باشید.

با این حال با کار با پروژه‌های DeFi می‌بینم که کاربران اغلب نمی‌دانند که از کجا جدیدترین اطلاعات در مورد بازار DeFi را بدست آورند. به طور بالقوه این فرصتی برای کلاهبرداران است. بنابراین تصمیم گرفتم لیستی از پورتال‌های معتبر تهیه کنم که اطلاعات به روز و موثقی را در مورد DeFi در دست دارند.

دیفای پالس Defi Pulse

DeFi

حتی اگر Pulse کمی طراحی قدیمی داشته باشد، با این وجود قیمت توکن و حجم معاملات کلی تجارت DeFi را به صورت بسیار ساده و در دسترس ارائه می‌دهد و حتی یک مبتدی نیز به راحتی می‌تواند از آن استفاده می‌کند. هدف اصلی Pulse نمایش اتر و توکن های قفل شده در پروژه DeFi است. با مراجعه به وبسایت آن یعنی defipulse.com می‌توانید اطلاعات کامل و جامع‌تری از پروژه‌های دیفای بدست آورید.

صفحه دیفای در سایت CoinMarketCap

DiFi

Coinmarketcap شهرت یک پلتفرم قابل اعتماد را به دست آورده است، و غیرممکن خواهد بود که تیم CoinMarketCap از روندهای مدرن، به ویژه پروژه‌های دیفای، قافل شده باشد. این پلتفرم با نمایش موج‌های ۲۴ ساعته قیمتی به صورت منحنی‌های گرافیکی، توکن‌های مختلف را به ترتیب حجم معاملات بازار لیست می‌کند.  اینکار برای جستوجوی سریع و ضروری مناسب است.

برای دسترسی سریع‌ به قسمت پروژه‌های دیفای در این سایت می‌توانید از آدرس coinmarketcap.com/ru/defi استفاده کنید.

Etherscan.io

DeFi

بله Etherscan یکی از پروژه‌هایی است که بودنش در این لیست‌ قابل پیش‌بینی بود . این ابزار بیشتر به این دلیل موثر است که یک لیست ساده حاوی حداکثر اطلاعات برای تصمیم گیری در مورد سرمایه‌گذاری را ارائه می‌دهد. البته باید این را نیز در نظر گرفت که Etherscan دقیقا نوع کارکرد و فعالیت پروژه‌‌ها را منعکس می‌کند. در واقع، در صفحه Etherscan می‌توانید بیشتر اطلاعات لازم را در مورد پروژه‌ها را پیدا کنید.

دیفای پرایم DeFiprime

DeFi

این یک پورتال برجسته با بیشترین جزئیات اطلاعات در مورد پروژه‌های مختلف است که قبلاً پردازش شده و در بخش‌های مختلف نمایش داده شده‌اند. علاوه بر اخبار و وبلاگ‌های مرتبط با دیفای، می‌توانید در چندین دسته جستجوی مناسبی برای پروژه‌ها مانند پس‌انداز جایگزین، استیکینگ (Staking)، پرداخت‌ها، DAO‌ها و موارد دیگر پیدا کنید. این پورتال واقعا نمایشگر اطلاعات کاملی از پروژه‌هایی که مد نظر شما بوده است، و از همه مهمتر باعث صرفه جویی در وقت می‌شود.

Loanscan

DeFi

تصور کنید که شما در حال تحقیق در مورد یک مکان خاص هستید و زمان کافی برای قرار دادن همه چیز  در یک مکان مناسب را ندارید، اما هنوز کیفیت برای شما مهم است. این پلتفرم به شما کمک می‌کند تا تمام داده‌های لازم در مورد بخش وام‌های دیفای را بدست آورید.

استفاده از این پلتفرم‌ها به تصمیم گیری و جمع آوری اطلاعات کمک می‌کند. مطمئناً بهتر است از ترکیبی از خدمات استفاده کنید تا دانش عمیق تری کسب کنید. ما در مورد مقالات بعدی در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

منبع
hackernoon

نوشته های مشابه

2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا