اخبار آلتکوین

معرفی ۵ آلت کوین که احتمالا بعد از ارتقای دنکون اتریوم افزایش می‌یابند

با افزایش نوسانات بازار کریتو و اجرای ارتقای دنکون (Dencun) در روزهای آینده، توکن‌های بومی شبکه‌های لایه ۲ اتریوم احتمالا به رشد خوبی می‌رسد.

به گزارش میهن بلاکچین، ارتقای دنکون قرار است در ۱۳ مارس (۲۳ اسفند) در شبکه اصلی اتریوم انجام شود. این ارتقا نقش مهمی در ثبات و افزایش توان عملیاتی اتریوم خواهد گذاشت. تحلیلگران باور دارند که آلت کوین‌های متاثر از این ارتقا بعد از اجرای آن به رشد خوبی می‌رسد. در ادامه ۵ آلت کوین کوچک را بررسی خواهیم کرد که قیمت آن‌ها کم‌تر از ۱ دلار است و بعد از ارتقای مذکور می‌توانند به رشد خوبی برسند.

۱. اسکیل (SKL)

شبکه لایه ۲ اسکیل در خط مقدم دیفای قرار دارد و برای توسعه‌دهندگان فعال در این بخش راه‌اندازی شده است. این شبکه منحصربه‌فرد مستقیماً برای حل مشکل مقیاس‌پذیری اتریوم و کارمزد بالای آن راه‌اندازی شده تا جایگزینی مناسب برای توسعه‌دهندگان باشد.

توکن بومی شبکه اشکیل یعنی توکن SKL، بر اساس استاندارد ERC-777 ایجاد شده تا در تصمیم حاکمیتی حضور داشته باشد و با پاداش دادن به فعالان این راهکار لایه ۲ آن را تقویت کند. قیمت اسکیل با وجود اصلاح ۱۰٪ خود در ۲۴ ساعت گذشته همچنان محدوده ۰.۱ دلار را حفظ کرده است. قیمت این توکن در ۳۰ روز گذشته ۴۰٪ رشد کرده و مارکت کپ آن به نیم میلیارد دلار می‌رسد.

۲. لوپرینگ (LRC)

لوپرینگ یک راهکار لایه ۲ اتریوم است که از فناوری «zkRollup» برای DEX خود استفاده می‌کند. به عبارت دیگر، این راهکار برای کاهش هزینه‌ها و افزایش سرعت تراکنش‌ها از اثبات دانش صفر استفاده می‌کند. توکن نقش مهمی در استیکینگ، حاکمیت و کاهش هزینه‌های اکوسیستم اتریوم ایفا می‌کند و به نظر می‌رسد برای یک رالی قابل‌توجه در سال ۲۰۲۴ آماده شده است.

قیمت لوپرینگ در حال حاضر در محدوده ۰.۳۴ دلار قرار دارد و در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۶٪ کاهش یافته است. مارکت کپ ۴۲۲ میلیون دلاری این ارز دیجیتال جایگاه آن را به رتبه ۱۹۱ بازار کریپتو رسانده است.

۳. منتل (MNT)

شبکه به سرعت خود را به یکی از برترین راهکارهای لایه ۲ اتریوم تبدیل کرده و تنها ۲ ماه بعد از راه‌اندازی خود از نظر ارزش کل سرمایه قفل‌شده (TVL) به رتبه چهارم رسیده است. منتل با بازدهی ۷.۲٪ و پردازش ۲۰۰ تراکنش در ثانیه کاربران زیادی را به خود جذب کرده و به عنوان یکی از رقبای اصلی اکوسیستم اتریوم به شهرت خوبی رسیده است. قیمت منتقل در حال حاضر در محدوده ۰.۹ دلار قرار دارد و در ۲۴ ساعت گذشته تنها ۱٪ کاهش یافته است

۴. میریا (MYRIA)

میریا به عنوان یک راهکار لایه ۲ اتریوم با تمرکز بر بازار NFTها و بازی‌های بلاکچینی راه‌اندازی شده است. این شبکه فناوری خود را با مشارکت پروتکل استارک‌ور (StarkWare) توسعه داد تا هزینه کم و امنیت پایینی داشته باشد. ترکیب فناوری‌های میریا و استارک‌ور توان عملیاتی آن را افزایش داده و به آن اجازه می‌دهد حداکثر ۹٬۰۰۰ تراکنش را در هر ثانیه پشتیبانی کند. قیمت میریا در حال حاضر در محدوده ۰.۰۱ دلار قرار دارد و در ۲۴ ساعت گذشته ۷.۵٪ کاهش یافته است.

۵. ژلاتو (GEL)

ژلاتو یک شبکه غیرمتمرکز پیشرفته برای خودکارسازی قراردادهای هوشمند در بلاکچین‌های بزرگی مثل اتریوم، پالیگان و فانتوم است. این نوآوری به توسعه‌دهندگان بخش وب ۳ اجازه می‌دهد تا محصول مورد نیاز خود را به راحتی راه‌اندازی کنند.

قیمت GEL در حال در محدوده ۰.۷ دلار قرار دارد و در ۲۴ ساعت گذشته ۲.۵٪ رشد کرده است. مارکت کپ این ارز دیجیتال هم تا ۱۸۶ میلیون دلار افزایش یافته و GEL را به رتبه ۳۳۱ بازار کریپتو رسانده است.

منبع
کوین گیپ

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا