اخبار آلتکوین

۸۰٪ رشد قیمت توکن Gamee؛ سرمایه‌گذاران درحال فروش و تضمین‌ سود

قیمت Gamee، توکن ربات تلگرامی، در چند روز گذشته روند خوبی داشته است. این موضوع این توکن را به صدر لیست رمزارزهای با عملکرد بالا فرستاده است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین، احتمالا سرمایه‌گذاران برای تضمین سود خود توکن‌های خود را می‌فروشند، به همین دلیل قیمت این توکن ممکن است افت کند.

رشد شدید قیمت توکن Gamee

قیمت توکن Gamee در عرض سه روز گذشته ۸۰٪ افزایش یافت و قیمت آن را به بالاترین حد در ۵ ماه اخیر رساند. این افزایش قیمت، پتانسیل رسیدن قیمت این توکن به اوج قیمت تاریخی (All-time high) ان را به وجود می‌آورد. چنین افزایش قیمت‌های شدیدی، اغلب توجه زیادی از سوی کاربران به خود جلب می‌کند، اما همچنین فرصت خوبی است که سرمایه‌گذارانی که زودتر وارد شدند، بفروشند و سود خود را تضمین کنند.

عرضه کل (Total Supply) توکن Gamee - منبع: Santiment
عرضه کل (Total Supply) توکن Gamee – منبع: Santiment

در حال حاضر، ۹۷٪ از کل توکن‌های Gamee، در معاملات سودده قرار دارند. این آمار، این موضوع را نشان می‌دهد که تقریبا تمام سرمایه‌گذاران Gamee، از سرمایه‌گذاری خود سود کرده‌اند.

وقتی چنین درصد بالایی از سرمایه‌گذاران در سود هستند، این موقعیت را برای سرمایه‌گذاران فراهم می‌کند که سود خود از بازار را برداشت کنند. در نتیجه، سرمایه‌گذاران ممکن است توکن‌های خود را برای تضمین سود در بازار بفروشند که این باعث افزایش فشار فروش در بازار می شود.

گواه این امر تعداد واریزی‌های فعال است که رشد چشم‌گیری داشته‌ و در طول ۶ ماه به بالاترین حد خود رسیده‌ است. این معیار میزان ارز دیجیتالی را نشان می‌دهد که به طور فعال در پلتفرم‌ها یا صرافی‌ها واریز می‌شود.

از نظر تاریخی، افزایش واریزی‌های فعال می‌تواند نشان‌دهنده افزایش فعالیت سرمایه‌گذاران و آماده شدن آن‌ها برای نقد کردن دارایی‌های خود باشد. در مورد توکن GAMEE، این افزایش در واریزی‌های فعال نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران خود را در موقعیت‌هایی قرار می‌دهند که بتوانند از افزایش اخیر قیمت خود استفاده کنند. این موضوع احتمال فروش برای تضمین سود را افزایش می‌دهد.

سپرده‌های فعال توکن Gamee - منبع: Santiment
سپرده‌های فعال توکن Gamee – منبع: Santiment

احتمال نزول قیمت در توکن Gamee

در صورت ادامه فروش برای تضمین سود توسط سرمایه‌گذاران، قیمت GAMEE ممکن است کاهش یابد. یک سناریوی محتمل، سقوط قیمت به ۰.۰۲۹ دلار است، این ناحیه در گذشته به عنوان سطح حمایتی و مقاومتی آزمایش شده بود.

از دست دادن این ناحیه حمایتی منجر به این امر می‌شود که قیمت توکن GAMEE تمام رشد اخیر خود را از دست بدهد و به ۰.۰۲۰ دلار سقوط کند.

از سوی دیگر، در زمان نگارش این مطلب، قیمت این توکن ربات تلگرامی در طول ۲۴ ساعت گذشته تلاش کرده است تا سطح ۰.۰۴۱ دلار را بشکند که البته ناموفق بود. اگر این آلت کوین به قیمت ۰.۰۳۴ دلار رسیده و دوباره به بالا بازگردد، پتانسیل آن را دارد که سناریوی نزولی را نقض کرده و مقاومت را رو به بالا بشکند.

منبع
بی‌این کریپتو

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا