اخبار آلتکوین

تحلیلگر مطرح: بیش از ۹۸٪ از آلت کوین‌ها در این چرخه به اوج خود رسیده‌اند

اندرو کانگ (Andrew Kang)، بنیانگذار شرکت مکانیزم کپیتال (Mechanism Capital) معتقد است تقریبا تمام آلت کوین‌ها در این چرخه به سقف خود رسیده‌اند و ممکن است دیگر جایی برای رشد نداشته باشند. در سمت مقابل، وی مدعی است هنوز نیمی از مسیر بیت کوین تا اوج این چرخه باقی مانده است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین، کانگ روز گذشته در توییتی نوشت معتقد است بیش از ۹۸٪ از آلت کوین‌ها در این چرخه به سقف خود رسیده‌اند و ممکن است تنها تعداد انگشت شماری از این ارزها در سه‌ماهه چهارم ۲۰۲۴ یا سه‌ماهه نخست ۲۰۲۵ به اوج جدیدی برسند.

سرنوشت آلت کوین‌ها در این چرخه چه خواهد شد؟

کانگ هفته گذشته در توییت دیگری عملکرد بازار کریپتو را زیر ذره‌بین برد و دیدگاه خود را به اشتراک گذاشته بود. روز گذشته نیز وی در واکنش به توییت قبلی خود، به نقاط عطف بازار رمزارزها اشاره کرد و اشتباهات فاحش معامله‌گران را بررسی کرد.

توییت کانگ
منبع: X

به گفته کانگ، به دنبال دوره‌های پایدار در بازار رمزارزها، نقاط عطفی در بازار رخ می‌دهد که در آن به رفتارهای معاملاتی پاداش داده می‌شود. وی معتقد است یکی از بزرگترین اشتباهاتی که معامله‌گران انجام می‌دهند ورود زودهنگام به بازار در زمانی است که روند بازار از صعودی به نزولی تغییر کرده است.

علاوه بر این، کانگ معتقد است اصلاحات قیمتی ناشی از تغییر عمده ساختار بازار بسیار شدیدتر و طولانی‌تر از آنچه اکثر سرمایه‌گذاران انتظار دارند خواهد بود. بسیاری از سرمایه‌گذاران ممکن است شدت و مدت زمان اصلاح قیمت‌ها را دست کم بگیرند، اتفاقی که به سرمایه‌گذاری‌های زودهنگام و ضرر منجر می‌شود.

بنیانگذار شرکت مکانیزم کپیتال به سرمایه‌گذاران پیشنهاد کرده که در چرخه فعلی، زمانی بیت کوین و آلت کوین بخرند که همه افراد دیگر در حال فروش هستند، نه زمانی که تنها چند نفر در وضعیت بازار نزولی قرار دارند. در واکنش به توییت کانگ یکی از کاربران در رابطه با نظر این تحلیلگر در مورد زمان به پایان رسیدن چرخه فعلی سوال کرد و گفت:

نظراتی مثل نظرات شما می‌گوید این چرخه به پایان رسیده، این یعنی هیچ نقطه خریدی به این زودی‌ها وجود نخواهد داشت؟

کانگ در پاسخ به این کاربر خاطرنشان کرد از نظرش بیش از ۹۸٪ از آلت کوین‌ها در چرخه فعلی به سقف خود رسیده‌اند و تنها چند ارز ممکن است در بازه سه‌ماهه چهارم ۲۰۲۴ تا سه‌ماهه اول ۲۰۲۵ به اوج جدید برسند. به نظر می‌رسد کانگ اما نظر دیگری در رابطه با بیت کوین دارد. وی در رابطه با وضعیت بیت کوین در چرخه فعلی می‌گوید:

من فکر می‌کنم بیت کوین در مرحله گذار به یک دارایی اَبَر چرخه‌ای قرار دارد که در آن هنوز برخی از ویژگی‌های چرخه‌های گذشته خود را نشان می‌دهد اما در بازارهای مالی گسترده‌تر مثل یک دارایی بالغ و پخته رفتار می‌کند.

بنیانگذار شرکت مکانیزم کپیتال در انتها در واکنش به کاربر دیگری که در رابطه با وضعیت میم کوین‌ها سوال کرده بود نوشت:

میم کوین‌ها تقریبا بخش زیادی از آلت کوین‌های محدودی که می‌توانند رکوردشکنی کنند را تشکیل می‌دهند. با این حال در حال حاضر صدها هزار میم کوین مختلف در بازار وجود دارد و در انتخاب آنها باید بسیار دقیق عمل کنید.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا