کریپتو پدیاویدیو

توضیحاتی در رابطه با هارد فورک اتریوم (کنستانتینوپول) +ویدیو

اخیرا صحبت های بسیار زیادی در رابطه با هارد فورک اتریوم به نام کنستانتینوپول (Constantinople) صورت گرفته و شک و شبهاتی مبنی بر ایجاد توکن جدید مطرح شده است. در این ویدیو سعی کردیم توضیحی در رابطه با این هارد فورک و تغییراتی که در شبکه اعمال می شود ارائه کنیم.

کاربران گرامی میهن بلاکچین، در صورتی که ویدیوی این مطلب برای شما به‌نمایش درنمی‌آید، VPN خود را خاموش کرده و سپس صفحه را رفرش کنید. بعضی ویدیوهای سایت آپارات برای IPهای خارج از ایران به نمایش درنمی‌آیند.

هارد فورک کنستانتینوپول (Constantinople) همانند هارد فورک بیت کوین کش به دو شاخه تقسیم نمی شود و بیشتر شبیه به یک بروز رسانی است. می توان گفت که این هارد فورک در واقع یکی از نقاط کلیدی برای انتقال شبکه اتریوم از گواه اثبات کار  (PoW) به گواه اثبات سهام (PoS) است و زمینه سازی های لازم برای این انتقال را فراهم می کند.

این هارد فورک تغییراتی را اعمال می کند که می توان به چند مورد آنها اشاره کرد:

  • بمب دشواری ماینینگ را به تاخیر می اندازد.
  • جایزه هر بلاک را کاهش می دهد.
  • روش استفاده و مصرف گس (gas) را تغییر و بهبود می‌بخشد.

برخی از کاربران در رابطه با دارایی هایشان سوال کردند که بعد از این هارد فورک چه اتفاقی برای اتر آنها می افتد که در ویدیوی بالا به طور کامل در این رابطه صحبت شده است. همچنین به تاثیرات این هارد فورک و کارهایی که می بایست ماینرها انجام دهند نیز اشاره شده است.

با ما همراه باشید و سوالات خود در این زمینه را مطرح کنید، همچنین نظرات و پیشنهادات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا