اخبار آلتکویناخبار بلاکچیناخبار عمومی

اسکاراموچی: الگوراند به گوگل فضای کریپتو تبدیل می‌شود

آنتونی اسکاراموچی (Anthony Scaramucci) موسس شرکت سرمایه‌گذاری اسکای‌بریج گفته است که الگوراند، رقبای برتر خود در صنعت رمزارز را به چالش خواهد کشید، دقیقا همانطور که گوگل در روزهای اول اینترنت سایر رقبای خود را به چالش کشیده بود.

خرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!

تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

همین الان شروع کن

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از دیلی هودل، اسکاراموچی در مصاحبه اخیر خود با Digital Asset News گفته است که وی در حال سرمایه‌گذاری هنگفتی بر روی الگوراند است زیرا معتقد است، این رمزارز جایگزین بسیاری از رقبای خود خواهد شد.

اسکاراموچی در این خصوص گفت:

من در حال حاضر ۲۵۰ میلیون دلار در الگوراند سرمایه‌گذاری کرده‌ام. به نظرم آلگوراند مشابه با گوگل خواهد بود. نسل من هنگامی که جوان بود با استفاده از مرورگر آلتاویستا وارد اینترنت میشد. حتی از Lycos و America Online و حتی Prodigy استفاده می‌کردیم. در سال ۱۹۹۸ بود که شرکتی به اسم گوگل وارد میدان شد و مردم می‌گفتند چرا به گوگل نیاز داشته باشم؟ من ابزارهای دیگری برای دسترسی به اینترنت دارم. اما بعداً مردم می‌گفتند خب گوگل سریعتر است، یادگیری ماشینی دارد، الگوریتم‌های آن گسترده‌تر است و نتایج بهتری ارائه می‌دهد. گوگل بر تمام کاربران تاثیر گذاشت و به نظرم الگوراند نیز چنین شرایطی خواهد داشت.

آلگوراند، بلاکچین مبتنی بر گواه اثبات سهام است که به توسعه‌دهندگان امکان می‌دهد تا برنامه‌های غیرمتمرکز برای سرویس‌های مالی ایجاد کنند. این پلتفرم قراردادهای هوشمند یکی از رقبای اتریوم است که هدف آن، تسریع تراکنش‌ها با کارمزد کمتر است.

اسکاراموچی در ادامه گفت:

به نظرم سرانجام هنگامی که شرکت‌های بزرگ به سمت توکنیزه کردن جلب شوند و فعالیت خود در عرصه دیفای را آغاز کنند، به چیزی نیاز خواهند داشت که همانند الگوراند مقیاس‌پذیر، ایمن و غیرمتمرکز باشد. بنابراین دیگر نباید نگران شرایط تورمی یا رکود ابزارهای تبادل ارزش خود باشند. به نظرم آینده متعلق به آلگوراند است. فقط کافی است افراد بیشتری به بررسی دقیق بپردازند و الگورا‌ند را انتخاب کنند.

اسکاراموچی در ماه دسامبر طی مصاحبه با CNBC گفته بود که الگوراند پتانسیل پیشی گرفتن از اتریوم را دارد.

منبع
dailyhodl

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا