ایردراپ

ایردراپ آلت لایر برای کاربران شبکه سلستیا آغاز شد + نحوه دریافت

پلتفرم آلت لایر (AltLayer) ایرداپ جدیدی را برای استیکرهای سلستیا (Celestia) آغاز کرده و فرآیند دریافت توکن‌های آن شروع شده است.

به نقل از آلت لایر، این پلتفرم در جدیدترین گزارش خود اعلام کرد که استیکرهای واجد شرایط سلستیا برای ایردراپ آن که مرحله ثبت نام را به پایان رساندند، می‌توانند به زودی وارد مرحله بعد شوند. به عبارت دقیق‌تر درگاه کلیم (Claim) آلت‌ لایر از ۲۰ فوریه (۱ اسفند) شروع به کار می‌کند. متقاضیان می‌توانند با مراجعه به این لینک فرآیند کلیم توکن‌های خود را انجام دهند.

درگاه کلیم آلت لایر
درگاه کلیم آلت لایر – منبع: آلت‌ لایر

کاربران در ابتدا باید آدرس اتریوم خود را وارد کنند تا متوجه شوند که چقدر توکن ALT دریافت خواهند کرد. آن‌ها سپس باید با شرایط و ضوابط این پلتفرم موافق کنند و در نهایت می‌توانند توکن‌هایشان را دریافت کنند.

شایان ذکر است که کاربران تا ۵ مارس (۱۵ اسفند) ساعت ۱۱:۳۰ صبح به وقت تهران فرصت دارند توکن‌هایشان را دریافت کنند. مرحله ثبت نام این ایردراپ هم از ۲ فوریه (۱۳ بهمن) ساعت ۱۱:۳۰ به وقت تهران شروع شد و تا ۱۶ فوریه (۲۷ بهمن) ساعت ۱۱:۳۰ به وقت تهران ادامه داشت.

جدول زمانی مرحله کلیم و ثبت نام ایردراپ آلت‌ لایر
جدول زمانی مرحله کلیم و ثبت نام ایردراپ آلت‌ لایر – منبع: آلت‌ لایر

توکن‌‌های کاربرانی که مرحله ثبت نام یا مرحله دریافت را تکمیل نکرده‌اند، در نهایت به خزانه آلت‌ لایر برگردانده می‌شود. آلت لایر در تلاش است با این ایردراپ ارتباط خود با اکوسیستم سلستیا را گسترش دهد و به توسعه دیدگاه‌ها و ساختار مژولار کمک کند.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا