اخبار آلتکویناخبار بیت کویناخبار عمومی

تعداد جستجوهای «آلتکوین ها» در گوگل به سطح جدیدی رسید؛ آیا فصل آلتکوین ها در پیش است؟

در تمام جامعه رمزارز، بار دیگر صحبت هایی درباره فصل آلتکوین ها می‌شود. اما ممکن است فقط حاضرین در بازار نباشند که باعث افزایش قیمت کنونی آلتکوین ها هستند. گوگل ترندز نشان می‌دهد که تعداد جستجوهای “آلتکوین ها” به سطح جدیدی در سال ۲۰۲۰ رسیده است. این موضوع برای بازار رمزارز به چه معناست؟

آیا فصل آلتکوین ها در پیش است؟ نشانه هایی از بازیابی رمزارزها

آلتکوین هایی نظیر چین لینک، تزوس و کامپوند طی چند روز گذشته عملکرد چشمگیری داشته اند. ثابت ماندن قیمت بیت کوین می‌تواند علاقه معامله کنندگان به ورود به بازار آلتکو‌ین ها را افزایش دهد.

حتی بازار رمزارز هایی با عملکرد نه چندان خوب نظیر XRP نیز نشانه هایی از بازیابی نشان داده اند.

این آلتکو‌ین ها تقریبا ۴ سال عملکرد خوبی از لحاظ قیمت و ارزش نسبت به بیت کوین نداشته اند. دارندگان آلتکو‌ین ها که در زمان حباب رمزارزها اقدام به خرید کرده بودند نه تنها شاهد فروپاشی کل بازار بودند بلکه با افزایش قیمت بیت کوین نیز مواجه بودند.

روند صعودی سال ۲۰۱۹ بیت کوین باعث شد عملکرد این رمزارز بسیار بهتر از آلتکو‌ین ها شود و ارزش آنها در مقابل بیت کوین کاهش یابد. اکثر آلتکو‌ین ها به کمترین ارزش خود در مقابل بیت کوین رسیدند.

این شرایط تاکنون طول کشید تا آلتکو‌ین ها بارقه امیدی از خود نشان دهند و این موضوع باعث شد صحبت هایی در خصوص فصل آلتکوین ها شکل بگیرد.

فصل آلتکوین ها به دوره ای گفته می‌شود که آلتکو‌ین ها عملکرد بهتری نسبت به بیت کوین داشته باشند. این دوره ها می‌توانند منجر به افزایش چندین هزار درصدی ارزش آلتکو‌ین ها نسبت به بیت کوین شود.

فصل آلتکوین های کنونی به دلیل کاهش تسلط بیت کوین شروع شد، اما هم چنین می‌تواند ناشی از علاقه سرمایه گذاران جدید به آلتکو‌ین ها باشد.

افزایش تعداد جستجوهای “آلتکوین ها”

طبق اطلاعات گوگل ترندز، تعداد جستجوی آلتکوین ها به دومین سطح سال ۲۰۲۰ رسیده است.

این موضوع می‌تواند نه تنها می‌تواند نشانه ای از بازگشت علاقه به بازار رمزارز باشد، بلکه می‌تواند سیگنالی از ورود سرمایه های جدید به این بازار نیز باشد.

کاربران اینترنت به گوگل مراجعه می‌کنند تا موضوعات مختلف را بیاموزند. در نتیجه می‌توان گفت که سرمایه گذاران جدید در صدد یادگیری بیشتر درباره رمزارزها هستند.

تعداد جستجو های آلتکوین

نکته جالب این است که تنها بار که تعداد جستجوی آلتکوین ها بیشتر بوده است طی بالاترین سطح تسلط بیت کوین در سال ۲۰۲۰ بوده است.

اگرچه افزایش تعداد جستجوها پیرامون این موضوع می‌تواند نشانه مثبتی باشد، اما فاصله بسیار زیادی با شرایط مشابه با حباب رمزارزها دارد.

نمای کلی نشان می‌دهد سطح کنونی در مقایسه با نمودار کلی گوگل ترندز بسیار ناچیز است. هنگامی که تعداد جستجوها به سطح گذشته رسید می‌توان گفت که فصل آلتکوین ها شروع شده است.

تعداد جستجو های آلتکوین 2

هرچند صحبت هایی در خصوص این موضوع وجود دارد که رمزارزهای غیر از بیت کوین به روند صعودی دست نمی‌یابند. سرمایه گذاران شناخته شده مدعی اند که در روند صعودی بعدی، کسب سود آسان نخواهد بود. بعضی از افراد نیز مدعی هستند که آلتکو‌ین ها دیگر هرگز به بالاترین سطح قیمت خود دست نخواهند یافت.

این نظریه ها اثبات نشده اند و نشانه های کنونی بازیابی می‌تواند ثابت کند که این نظریه ها اشتباه است.

منبع
newsbtc

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا