تحلیل تکنیکال

معرفی ۲ آلت کوین که در حال حاضر در موقعیت خوبی قرار دارند

یک تحلیلگر مطرح باور دارد که آلت کوین فایل کوین (FIL) و همچنین توکن سِی در موقعیت خوبی قرار دارند و می‌توانند در آینده به رشد قابل‌توجهی برسند.

به گزارش میهن بلاکچین، تحلیلگری به اسم بلانتز (Bluntz) به ۲۳۹٬۷۰۰ دنبال‌کننده خود در پلتفرم اکس (توییتر سابق) گفته است که توکن فایل کوین بعد از خروج مرحله انباشت می‌تواند بیش از پیش رشد کند. او اعلام کرده است:

فایل کوین در آستانه پامپ قابل‌توجهی قرار دارد. این ارز دیجیتال از محدوده انباشت دو ساله خود تقریبا خارج شده است.

نمودار هفتگی فایل کوین
نمودار هفتگی فایل کوین – منبع: توییت بلانتز

کاربران عزیز میهن بلاکچین، این مطلب به هیچ عنوان توصیه سرمایه‌گذاری نیست و صرفا ترجمه دیدگاه‌های سایر تحلیلگران است.

نموداری که بلانتز منتشر کرده نشان می‌دهد که فایل کوین از خط مقاومت نزولی خود خارج شده و آماده است تا از مقاومت مهم ۱۱.۳۹۰ دلار عبور کند. شایان ذکر است که فایل کوین در اکتبر ۲۰۲۰ (مهر ۱۳۹۹) با حمایت شرکت بزرگ «Winklevoss Capital» راه‌اندازی شد. این شرکت سرمایه‌گذاری هم توسط میلیاردرهای مشهوری به اسم تایلر وینکل‌ووس (Tyler Winklevoss) و کامرون وینکل‌ووس (Cameron Winklevoss) تاسیس شده است.

بلانتر علاوه بر این اعلام کرد که توکن سی (SEI) در آستانه تشکیل موج پنجم خود است و ممکن است در نهایت به سطح ۱.۴۰ دلار برسد.

نمودار روزانه سی
نمودار روزانه سی – منبع: توییت بلانتز

بلانتز در این تحلیل از نظریه امواج الیوت استفاده کرده تا با پیروی از روان‌شناسی جمعی روند این آلت کوین را پیش‌بینی کند. طبق این نظریه یک دارایی صعودی قبل از ورود به اصلاح سه موجی خود، از یک رالی پنج موجی عبور می‌کند.

منبع
دیلی‌هادل

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا