بحث و گفتگو در اینستاگرام چهارشنبه ها به صورت زنده ۲۳ مرداد + ویدیو

آیا سوالاتی در زمینه ارزهای دیجیتال و تکنولوژی بلاک چین دارید؟ و یا تعداد سوالاتتان زیاد است و نمی دانید از چه کسی بپرسید؟

هر هفته چهارشنبه یکی از کارشناسان میهن بلاکچین از طریق اینستاگرام به صورت زنده پاسخگوی سوالات شما کاربران عزیز می باشد. در این لایو ها می توانید تمامی سوالات و ابهامات خود را در این حوزه مطرح نمایید. پس ابتدا صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید، سپس هر چهارشنبه از طریق پخش زنده اینستاگرام مهمان شما عزیزان هستیم.

در لایو (Live) اینستاگرام معمولا کاربران در رابطه با هر موضوعی که از آن اطلاع کافی نداشته باشند سوال می پرسند چه بسا سوالات شما نیز در این بین پاسخ داده شود. این هفته اکثر سوالات بیشتر در رابطه با استخراج ارزهای دیجیتال در کشور بود. از آن جا که قانون گذاری های اخیر باعث شده تا حوزه ماینینگ یا استخراج بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد، لذا سوالات کاربران عزیز بیشتر حول این موضوع است. علاوه بر آن کاربرانی در رابطه با آینده ی بیت کوین سوالاتی مطرح کردند که پاسخ آن را می توانید در ویدیوی این پخش  زنده مشاهده کنید.

لازم به ذکر است که اگر نتوانستید در لایو های اینستاگرام میهن بلاکچین همراهمان باشید، ما ویدیوی این لایو را در سایت هر چهارشنبه شب منتشر می کنیم و همینطور این لایو به مدت ۲۴ ساعت در صفحه اینستاگرام میهن بلاکچین باقی می ماند.


54321
امتیاز کاربران

منبع میهن بلاکچین
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

جدید ترین قدیمی ترین محبوب ترین
سعیدموذنی

مثل همیشه عالی