بحث و گفتگو در اینستاگرام چهارشنبه ها به صورت زنده ۲۷ شهریور + ویدیو

طبق معمول هر چهارشنبه از طریق پیج میهن بلاکچین در اینستاگرام در خدمت کاربران عزیزمان هستیم. شما می توانید تمامی سوالات خود را در رابطه با ارزهای دیجیتال و تکنولوژی بلاک چین مطرح کنید. این هفته صحبت های ابتدایی ساناز و زهرا در رابطه با افزایش قیمت آلتکوین ها و همچنین بیت کوین بود. تحلیل هایی ارائه شد و متعاقبا کاربران سوالاتی را در رابطه با انتخاب ارزهای دیجیتال جهت سرمایه گذاری مطرح کردند.

همچنین سوالاتی در رابطه با هش ریت و سختی شبکه بیت کوین و اتریوم عنوان شد که پاسخ این سوالات را می توانید در این ویدیو مشاهده کنید. یکی دیگر از مسائلی که در این لایو مورد بررسی قرار گرفت، بحث سیستم وام دهی بایننس در بستر بلاک چین بود که توسط ساناز و زهرا صحبت هایی در این راستا ارائه شد. دیگر سوال مهمی که توسط یکی از کاربران عنوان شد، در رابطه با نصف شدن پاداش استخراج لایت کوین و عدم افزایش قیمت آن بود که پاسخ این سوال را نیز می توانید در این ویدیو مشاهده کنید.

اگر همچنان سوالی برایتان بی پاسخ مانده است می توانید به فروم میهن بلاکچین بپیوندید و تمامی سوالات خود را بپرسید و یا به سوالات کاربران نیز پاسخ دهید.


54321
امتیاز 5 از 1 رای

منبع میهن بلاکچین
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر