مقالات عمومیویدیو

بحث و گفتگو در اینستاگرام چهارشنبه ها به صورت زنده 17 مهر + ویدیو

طبق هر چهارشنبه با پخش زنده اینستاگرام میهمان شما کاربران عزیز هستیم. این هفته زهرا و عرفان پاسخگوی سوالات کاربران عزیز بودند. در این لایو ها شما می توانید کلیه سوالات خود را در زمینه ارزهای دیجیتال و تکنولوژی بلاکچین مطرح کنید. البته متناسب با موضوعات روز در ابتدای هر لایو موضوعی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد که کاربران نیز به این بحث ها می پیوندند و در کنار سوالاتشان نظرات خود را نیز بیان می کنند.

کاربران گرامی میهن بلاکچین، در صورتی که ویدیوی این مطلب برای شما به‌نمایش درنمی‌آید، VPN خود را خاموش کرده و سپس صفحه را رفرش کنید. بعضی ویدیوهای سایت آپارات برای IPهای خارج از ایران به نمایش درنمی‌آیند.

در پخش زنده این هفته موضوعات مختلفی مورد بررسی قرار گرفت که در ابتدای Live به بررسی ارز دیجیتال تلگرام پرداختیم و زهرا صحبت هایی در این مورد ارائه کرد. سپس در رابطه با قیمت بیت کوین، نوسانات اخیر و دلایل آن صحبت شد. سپس کاربران سوالات متعددی در رابطه با سختی شبکه، شرایط فعلی برای ماین کردن، استیکینگ در بایننس و مسائل دیگری صحبت کردند که پیشنهاد می کنیم این ویدیو و پرسش و پاسخ ها را از دست ندهید.

اگر همچنان سوالی برایتان بی پاسخ مانده است می توانید به فروم میهن بلاکچین بپیوندید و تمامی سوالات خود را بپرسید و یا به سوالات کاربران نیز پاسخ دهید.

منبع
میهن بلاکچین

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا