بحث و گفتگوی هفتگی در اینستاگرام به صورت زنده + ویدئو

طبق معمول هر چهارشنبه با پخش زنده اینستاگرام مهمان شما کاربران عزیز هستیم. پخش زنده (Live) و صفحه میهن بلاکچین در اینستاگرام بستری است که از طریق آن می توانید آگاهی خود را در این حوزه افزایش دهید.

در این قسمت از پخش زنده اینستاگرام، سوالات اکثر کاربران در رابطه با ترید و قیمت ارزهای دیجیتال بود. با توجه به افت قیمت اخیر ارزهای دیجیتال، خیلی از کاربران دلیل آن را جویا شدند که در این پخش زنده پاسخگوی عزیزان بودیم. ممکن است سوال شما نیز در میان سوال سایر کاربران باشد بنابراین با مشاهده این ویدیو می توانید علاوه بر اطلاع از مباحث این حوزه، پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.

تیم میهن بلاکچین همواره در تلاش بوده تا از طریق اکثر رسانه های اجتماعی با شما عزیزان در ارتباط باشد. در این راستا فروم میهن بلاکچین را راه اندازی کردیم که از طریق آن می توانید سوالات خود را بپرسید و یا به سوالات سایر کاربران پاسخ دهید.

لازم به ذکر است که تمامی پخش زنده های اینستاگرام ذخیره می شود که اگر در زمان پخش آنلاین نبودید، در فرصتی مناسب آن را مشاهده کنید.اگر سوالی دارید که مایل هستید پاسخ آن را از ما بشنوید؛ حتما از طریق اینستاگرام آن را مطرح کنید و چهارشنبه هر هفته با ما باشید و پاسخ خود را دریافت کنید.

با جستجوی کلمه اینستاگرام در وبسایت میهن بلاکچین؛ قادر خواهید بود ویدئو های هفته های گذشته را مشاهده کنید.

54321
امتیاز 5 از 1 رای

منبع میهن بلاکچین
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

  اشتراک  
اطلاع از
عضویت در کانال تلگرام میهن بلاکچین