اخبار بلاکچیناخبار بیت کویناخبار عمومی

غیر موثق: آمازون به دنبال پذیرش بیت کوین است

یکی از کارمندان آمازون که هویت او نامعلوم است در مورد قصد آمازون برای ورود به عرصه پرداخت با استفاده از رمز ارزها اعلام کرده است این شرکت بیت کوین را به عنوان یک روش پرداخت می‌پذیرد.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از روزنامه تجاری لندنی City A.M یک منبع ناشناس اما آگاه در آمازون به این روزنامه اعلام کرده است غول دنیای تجارت الکترونیکی در حال برنامه‌ریزی برای قبول پرداخت‌های بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۱ است. این موضوع به احتمال زیاد زمینه‌ای برای پذیرش گسترده‌تر تراکنش‌ها با استفاده از رمز ارزها را فراهم می‌کند.

ممکن است انتشار این شایعه یکی از دلایل اصلی رشد قیمت بیت کوین در روز دوشنبه باشد.

بر اساس گزارشی که روز یکشنبه در روزنامه City A.M منتشر گردید، این منبع آگاه در آمازون اذعان داشته است:

این فقط یک راه حل ساده برای برقراری پرداخت‌های رمزنگاری شده برای مرحله‌ای در آینده نیست بلکه این موضوع یک بخش جدایی‌ناپذیر از مکانیسم آتی نحوه کار آمازون است که به طور کامل مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

او اظهار داشت:

در حالی که بیت کوین اولین قدم در جاه‌طلبی‌های آمازون در دنیای رمز ارزهاست، مدیران این شرکت بسیار مشتاق هستند تا سایر رمز ارزها را نیز در آینده اضافه کنند. او با اشاره به جف بزوس اضافه کرد این دستور العمل از بالا ابلاغ شده است.

او در ادامه اذعان داشت:

این پروژه تقریبا آماده اجراست. علاوه بر پذیرش پرداخت‌های بیت کوین، گفته شده آمازون در حال بررسی ایجاد رمز ارز خود نیز است که احتمالا اوایل سال ۲۰۲۲ به بازار عرضه خواهد شد.

حدس و گمان‌ها درباره ورود آمازون به دنیای رمز ارزها زمانی بیشتر قوت گرفت که هفته پیش آمازون آگهی استخدامی را برای موقعیت شغلی مدیر محصول بلاکچین و ارز دیجیتال منتشر کرد.

طبق شرح وظایفی که برای فرد مورد نظر اعلام گردیده است استخدام‌ شده جدید به توسعه استراتژی ارز دیجیتال آمازون و نقشه راه محصول کمک خواهد کرد. این موقعیت شغلی نیاز به تخصص بالا در حوزه بلاکچین، دفاتر کل توزیع شده، رمز ارز بانک مرکزی و به طور کلی دنیای رمزنگاری دارد.

این اولین درخواست استخدام متمرکز بر رمز ارزها در آمازون نیست. این غول دنیای تجارت الکترونیک در ماه فوریه نیز یک رهبر فنی برای توسعه پلتفرم جدید پرداخت‌های دیجیتال و نوظهور استخدام کرده است.

به نظر شما آیا آمازون ارز دیجیتال خودش را به بازار عرضه می‌کند؟ آیا خبر پذیرش بیت کوین توسط آمازون می‌تواند واقعیت داشته باشد؟

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا