اخبار عمومی

نصب اولین دستگاه ATM بیت کوین در فرودگاه آمستردام

مقامات فرودگاه اسخیپول آمستردام بیان کردند، در فرودگاه ATM بیت کوین نصب خواهند کرد تا به مسافرین اجازه دهند یورو را به اتر (ETH) و بیت کوین (BTC) تبدیل کنند.

این دستگاه ATM تا ژانویه ۲۰۱۹ در مرحله مقدماتی و دوره آزمایشی ۶ ماهه ارائه خواهد شد و به مسئولین در ارزیابی تقاضاها برای خدمات مبادله ارز دیجیتال کمک خواهد کرد. مسئولین این فرودگاه در بیانیه‌ای اعلام کردند، این اولین دستگاه ATM بیت کوین در فرودگاه مناطق اروپایی است. تانجا دیک، مدیر خدمات و محصولات مشتریان در بیانیه‌ای گفت:

فرودگاه اسخیپول دائما به دنبال راه هایی برای نوآوری و ارائه خدمات مطلوب به مسافران می‌باشد. امیدواریم با استفاده از دستگاه ATM بیت کوین خدمات مفیدی برای مسافران فراهم کنیم تا بتوانند به راحتی یورو را به ارزهای دیجیتال بیت کوین و اتریوم تبدیل کنند. این امر برای کسانی که نمی‌توانند یورو را در کشور خود خرج کنند سودمند خواهد بود.

این دستگاه ATM در سالن ورودی ۲ قرار می‌گیرد و از سالن های خروجی ۱ و ۲ و مرکز خرید اسخیپول قابل دسترس خواهد بود.

منبع
btcmanager

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا