متوسط مقالات عمومی

خرید و فروش در صرافی ارز دیجیتال Gemeni با تلفن همراه سامسونگ !

تقریبا ۱۰ سال از زمان معرفی بیت کوین توسط ساتوشی ناکاموتو می‌گذرد. بازار ارزهای دیجیتال هنوز یک بازار نوظهور و جدید است. از این رو مشکلات بسیاری در راه توسعه این بازار قرار دارد. همکاری شرکت‌های بزرگ تکنولوژی مانند سامسونگ با صرافی های ارز دیجیتال خبر بسیار خوبی برای بازار ارزهای رمزنگاری شده است که به مقبولیت بیشتر این بازار کمک بسیار زیادی می‌کند.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

صرافی ارز دیجیتال جمینای Gemini یکی از صرافی های بزرگ در جهان بوده که امکان خرید، فروش و همچنین ترید و معاله رمزارزها را فراهم کرده است. برادران وینکلواس- صاحبان اصلی ایده فیسبوک- بنیانگذاران این صرافی دیجیتال هستند. شرکت سامسونگ با این صرافی ارزهای دیجیتال اعلام همکاری کرده است. این شرکت اعلام کرده که از این پس در گوشی‌های تلفن همراه سامسونگ، کیف پول دیجیتال متصل به این صرافی اضافه خواهد شد. در نتیجه کاربران این تلفن همراه می‌توانند با استفاده از گوشی‌های خود، خرید و فروش ارزهای دیجیتال را انجام دهند. با توجه به تعداد کاربرانی که از محصولات شرکت سامسونگ استفاده می‌کنند این همکاری باعث رونق هر چه بیشتر بازار ارزهای دیجیتال و ورود بیشتر مردم به این بازار خواهد شد.

همه چیز درباره صرافی ارز دیجیتال !

شرکت سامسونگ یکی از بزرگترین شرکت‌های تولید تلفن همراه در جهان بوده که افزدون این محصول به گوشی‌های سامسونگ باعث کاهش موانع ورود کاربران جدید به بازار ارزهای دیجیتال خواهد شد. میلیون‌ها کاربر این تلفن همراه از این پس به راحتی از طریق تلفن همراه خود به صرافی ارز دیجیتال Gemini متصل شده و از خدمات آن استفاده خواهند کرد.

همکاری سامسونگ و صرافی ارز دیجیتال Gemini

سامسونگ و صرافی ارز دیجیتال Gemini

شرکت سامسونگ با ارائه محصولات متنوع در حوزه بلاکچین و رمزارزها، علاقمند به فعالیت در این حوزه نوظهور است. مدتها قبل نیز این شرکت بزرگ فناوری، کیف پول دیجیتال را روی گوشی‌های خود راه‌اندازی کرده بود تا کاربران بتوانند به راحتی ارزهای دیجیتال خود را دریافت، ارسال و ذخیره کنند. کاربران تلفن همراه سامسونگ از این پس می‌توانند با استفاده از صرافی ارز دیجیتال Gemini اقدام به خرید و فروش ارزهای دیجیتال کنند. شرکت سامسونگ و صرافی جمینی ابزار امیدواری کرده‌اند که با این همکاری موانع موجود بر سر راه بازار ارزهای دیجیتال برطرف شده و افراد بیشتری وارد این بازار شوند. یکی از بنیانگذاران صرافی جمینی در این باره گفته است:

ارزهای رمزنگاری شده تنها یک تکنولوژی نیست؛ بلکه یک حرکت جمعی است. مفتخریم که همکاری خود را با شرکت سامسونگ اعلام کنیم تا بخشی از مشکلات مردم برای ورود به بازار ارزهای دیجیتال و استفاده از خدمات صرافی ارز دیجیتال را مرتفع سازیم.

راه پر مخاطره ارزهای دیجیتال

از خالق ناشناس بیت کوین که خود را با نام مستعار ساتوشی ناکاموتو معرفی کرده است تا رشد عجیب و غریب بازار در سال ۲۰۱۷ و ترکیدن حباب قیمتی در آن سال تا ورود دیفای به این حوزه، بلاکچین و بازار ارزهای دیجیتال راه طولانی و پر مخاطره‌ای را در دهه گذشته پیمود؛ مسیری که به هیچ عنوان ساده نبوده است. در ابتدا تقریبا همه، بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال را ابزاری برای انجام مبادلات مالی در امور غیرقانونی تصور می‌کردند. البته با وجود سفارش خرید مواد مخدر به صورت آنلاین و پرداخت هزینه آن به بیت کوین این تصور دور از واقعیت نبود. تعداد پایین صرافی ارز دیجیتال در آن سال‌ها نیز فرصت ویژه‌ای برای انجام امور غیرقانونی فراهم آورده بود. در آن سال‌ها خبری از همکاری شرکت‌های سامسونگ و غیره نبود. تقریبا همه به این بازار بدبین بودند و آن را راهی جدید برای پولشویی و کارهای غیرقانونی می‌دانستند.

به دلیل غیرفیزیکی بودن رمزارزها و دیجیتال بودن آنها، همواره تامین امنیت مسئله اصلی کابران این حوزه بوده و خواهد بود. احتمال هک شدن دارایی دیجیتال همواره کاربران را تهدید می‌کند. در طرف مقابل نیز ارزهای دیجیتال از الگوریتم‌های پیچیده رمزنگاری برای تامین امنیت دارایی دیجیتال خود استفاده می‌کنند. اما همواره این تهدید برای کاربران ارزهای دیجیتال و صرافی ارز دیجیتال وجود دارد. وجود همین تهدید از جمله موانع ورود افراد جدید به این حوزه است. بدون شک همکاری سامسونگ و دیگر شرکت‌های بزرگ دنیا با پروژه‌های ارزهای دیجیتال، اطمینان خاطر بیشتری به مردم داده و نرخ ورود آنها به این حوزه را افزایش خواهد داد.

قوانین سختگیرانه کشورها در زمینه رمزارزها

گسترش بازار ارزهای دیجیتال و رشد تصاعدی ارزهای جدید، باعث شد دولت‌ها به صورت جدیتری با این حوزه برخورد کنند؛ واکنش اولیه کشورها به این حوزه نوظهور، ممنوعیت و تحریم آن بود. بسیاری از کشورها فعالیت در این حوزه را ممنوع اعلام کرده و قوانین بسیار سختگیرانه‌ای برای فعالیت در این حوزه در نظر گرفتند. برخی کشورها همچنان این قوانین را اجرا می‌کنند و در بسیاری از کشورها از جمله ایران هنوز قوانین مشخصی برای این حوزه وجود ندارد. اما به تدریج کشورها با پتانسیل بالای این حوزه آشنا شدند و نگاه بدبینانه نسبت به این بازار را کنار گذاشتند. کشور چین یکی از بزرگترین کشورهایی بود که به این حوزه ورود کرد. ارزهای دیجیتال وابسته به بانک مرکزی کشورها، نمونه‌ای از ورود جدی کشورها به این حوزه است. فعالیت قانونی صرافی ارز دیجیتال در کشورهای تراز اول جهان، باعث افزایش کاربران این حوزه شد. صرافی Gemini یک صرافی ارز دیجیتال در کشور آمریکا بوده که با شرکت بزرگ سامسونگ همکاری جدی را آغاز کرده است. یکی از مدیران ارشد صرافی جمینی در همین زمینه گفت:

برای میلیون‌ها کاربر سامسونگ در امریکا و کانادا این امکان فراهم شده است تا با استفاده از گوشی‌های خود، خرید و فروش ارزهای دیجیتال را انجام دهند. هدف ما تسهیل استفاده مردم از بازار ارزهای دیجیتال است.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا