اخبار خارجی

ادعای تحلیلگران: قیمت XRP دیگر از یک دلار فراتر نخواهد رفت

در دوران پس از روند صعودی بازار ارز دیجیتال در سال ۲۰۱۷، توکن XRP همواره یکی از دارایی هایی با بدترین عملکرد بوده است، به طوری که در سال ۲۰۱۹ با کاهش قیمت ۴۰ درصدی مواجه شده است، در حالی که در سال ۲۰۲۰ نیز نتوانست با روند صعودی بازار همراه شود.

تحلیلگران خاطرنشان کرده اند که این ارز دیجیتال در ماه ها و سال های آتی به عملکرد بد خود ادامه خواهد داد. حتی یکی از تحلیلگران گفته است که قیمت این توکن ممکن است هرگز از یک دلار بیشتر نشود.

طبق اطلاعات موجود در گزارش فروش سه ماهه ریپل، این موضوع می‌تواند به دلیل کاهش تقاضای سازمانی برای این ارز دیجیتال باشد.

نزول عملکرد XRP با کاهش تقاضای سازمانی

گزارش سه ماهه اول فروش توکن ریپل نشان می‌دهد که فروش توکن XRP به طور چشمگیری کاهش یافته است و دلیل احتمالی آن را، کاهش تقاضا برای این ارز دیجیتال عنوان کرده است.

این موضوع اندکی پس از آن رخ داده است که شرکت ریپل با اشاره به مسائل مرتبط با میزان تورمی که ممکن است برای توکن XRP به وجود آید، اعلام کرد که فروش توکن سه ماهه خود را متوقف خواهد کرد.

XRP

با توجه به اخبار مرتبط با کاهش تقاضای سازمانی برای توکن XRP باعث شد که رایان سلکیس (Ryan Selkis) موسس و مدیرعامل پلتفرم تحقیقات بلاک چین مساری (Messari) خاطرنشان کند که این خبری بد برای سلامت ارز دیجیتال XRP است.

وی در توییتر نوشت:

اخبار بدی برای سلامت سومین ارز دیجیتال برتر وجود دارد. فروش XRP نسبت به سال گذشته ۹۹ درصد کاهش یافته است و فروش های برنامه ریزی شده در ۶ ماه گذشته به حالت تعلیق درآمده است.

تحلیلگران معتقدند که قیمت این ارز دیجیتال دیگر از یک دلار فراتر نخواهد رفت

علاوه بر اینکه اندیکاتورهای فاندامنتال این ارز دیجیتال ثبات مناسب را ندارند، هم چنین به نظر می‌رسد که نشانه هایی از ضعف های شدید تکنیکال نیز در این توکن دیده می‌شود.

یکی از معامله کنندگان با اسم مستعار Big Ched در توییت اخیر خود گفته است که وی معتقد است به احتمال بسیار زیاد، توکن XRP دیگر از قیمت یک دلار عبور نخواهد کرد.

وی تنها فردی نیست که چنین شرایط را بسیار محتمل می‌داند. یکی دیگر از معامله کنندگان نیز چنین نظری دارد و گفته است که با صحبت های Big Ched موافق است.

منبع
cryptoslate

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا