اخبار کوتاه

آربیتروم به‌روزرسانی Nitro را در شبکه آزمایشی خود پیاده‌سازی کرد

آربیتروم اعلام کرد از ۲۵ جولای (۳ مرداد) به‌روزرسانی Nitro را در شبکه آزمایشی خود پیاده‌سازی کرده است. اگر این آزمایش با موفقیت انجام شود، Arbitrum ظرف چند هفته Nitro را به شبکه اصلی خود خواهد آورد.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از theblock، آربیتروم، بزرگترین راهکار لایه ۲ اتریوم، آزمایش ارتقاء Nitro خود را آغاز کرده است و اگر آزمایش به خوبی پیش برود، آن را طی چند هفته آینده در شبکه اصلی پیاده‌سازی خواهد کرد. این ارتقا برای افزایش تعداد تراکنش‌هایی که شبکه می‌تواند پردازش کند و در عین حال کاهش هزینه‌ها طراحی شده است.

راه‌اندازی Nitro علاوه بر آربیتروم برای شبکه اتریوم نیز اتفاق مهمی است؛ زیرا یکی از راه‌حل‌های اصلی مقیاس‌ پذیری آن را کارآمدتر می‌کند. با پشتیبانی از تراکنش‌های سریع‌تر و ارزان‌تر، Abritrum شبکه اتریوم را مقیاس‌پذیرتر خواهد کرد.

پس از ارتقا نیترو، Geth، محبوب‌ترین کلاینت اتریوم، مستقیما در آربیتروم کامپایل می‌شود و نیاز توسعه‌دهندگان را برای بهینه‌سازی قیمت‌گذاری کارمزد تراکنش کاهش می‌دهد و باعث می‌شود که توسعه‌دهندگان یکپارچه‌تر از قبل شوند.

همزمان با آماده شدن کل صنعت کریپتو برای به‌روزرسانی Merge تا پاییز امسال، Nitro یکی از مهم‌ترین دستاوردهای فضای رول‌آپ‌ها اتریوم است.

منبع
theblock

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا