ایردراپ

جزییات تسک‌های هفته پنجم کمپین Argent برای دریافت ایردراپ احتمالی + نحوه مینت NFT هفته چهارم

تیم توسعه کیف پول آرجنت روز پنجشنبه در رشته توییتی جزئیات مربوط به تسک‌های هفته پنجم کمپین Argent را منتشر کرد. این هفته از کمپین با همکاری پلتفرم لیرسواپ (LayerSwap) برگزار می‌شود. کاربران می‌توانند با شرکت در کمپین Argent، شانس خود را برای دریافت ایردراپ شبکه استارک نت و NFT رایگان افزایش دهند.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

شایعاتی وجود دارد که شرکت در کمپین آرجنت احتمالا یکی از معیارهای واجد شرایط شدن برای دریافت ایردراپ استارک نت خواهد بود. علاوه بر این، با شرکت در این کمپین هر هفته به شما یک NFT رایگان تعلق می‌گیرد که می‌توانید آن را به فروش برسانید. در ادامه، جزئیات تسک‌های هفته پنجم کمپین Argent به نقل از حساب توییتر کیف پول آرجنت آورده شده است:

مرحله دیگر از کمپین اهدای NFT رایگان که با همکاری لیر سواپ برگزار می‌شود.

برای شرکت در این هفته از کمپین، از تاریخ ۱ آوریل (۱۲ فروردین) تا ۶ ژوئن (۱۶ خرداد) ساعت ۲۳:۵۹ به وقت UTC (۲:۳۰ بامداد به وقت تهران) فرصت دارید تا با استفاده از پلتفرم لیر سواپ در شبکه اصلی استارک نت، مقداری ارز دیجیتال به کیف پول Argent X واریز کنید.

هیچ مبلغ حداقلی برای این تسک وجود ندارد، با این حال، بسته به شبکه و یا صرافی که استفاده می‌کنید، ممکن است مجبور باشید حداقل ۵ تا ۱۰ دلار منتقل کنید. حتما از اینکه از کیف پول Argent X در شبکه اصلی استارک نت استفاده می‌کنید، اطمینان حاصل کنید.

در صورتی که شما از ۱ آوریل به بعد با استفاده از لیر سواپ در شبکه اصلی استارک نت به کیف پول Argent X خود ارز دیجیتال ارسال کرده‌اید، به صورت خودکار در این هفته شرکت داده می‌شوید.

اما لیر سواپ چیست؟ لیر سواپ پلتفرمی است که امکان انتقال آسان‌تر و ارزان‌تر ارز دیجیتال بین صرافی‌ها، کیف پول‌ها و بلاکچین‌ها را فراهم می‌کند. این پلتفرم از ۱۷ صرافی متمرکز از جمله کوین بیس، کراکن و بایننس و ۱۳ زنجیره مختلف از جمله آربیتروم، پالیگان، آپتیمیزم و zkSync پشتیبانی می‌کند.

شما می‌توانید در این صفحه لیست صرافی‌ها و شبکه‌هایی که توسط لیر سواپ پشتیبانی می‌شود را مشاهده کنید. علاوه بر این، در این صفحه آموزش کار با این پلتفرم برای ارسال ارز دیجیتال به کیف پول Argent X آورده شده است.

در آخر باید بگوییم با توجه به ازدحام بالای شبکه استارک نت، ممکن است فرآیند انتقال وجوه و رسیدن ارزهای دیجیتال به کیف پولتان چند ساعت طول بکشد. بنابراین صبور باشید.

تیم توسعه آرجنت در رشته توییت دیگری از کاربران واجد شرایط خواست تا از طریق صفحه به اشتراک گذاشته شده، NFT مربوط به هفته چهارم کمپین Argent را دریافت کنند. ترجمه این رشته توییت در ادامه آورده شده است:

وقت آن رسیده تا NFT مربوط به هفته چهارم با همکاری پلتفرم MintSquare را از طریق این صفحه دریافت کنید. توجه داشته باشید با توجه به ازدحام شبکه استارک نت، ممکن است NFTهای شما چند ساعت پس از مینت شدن در کیف پولتان ظاهر شود. لطفا صبور باشید.

برای اینکه واجد شرایط این NFT باشید باید با استفاده از کیف پول Argent X از ۱ آوریل (۱۲ فروردین) تا ۳۰ مه (۹ خرداد) یک NFT در پلتفرم MintSquareNFT خرید، فروش و یا مینت (صادر) کرده باشید.

در حال حاضر به دلیل شلوغی شبکه استارک نت، کارمزدها بالاتر از حد معمول آنهاست. نیازی نیست برای دریافت NFT خود عجله کنید و می‌توانید تا کاهش کارمزدها صبر کنید.

توییت آرجنت در خصوص مینت NFT هفته چهارم
این مطلب صرفا ترجمه توییت منتشر شده است و به هیچ عنوان توصیه شرکت در دریافت ایردراپ‌ها یا سرمایه‌گذاری در بازار رمزارزها نیست. میهن بلاکچین مسئولیتی در قبال سود و زیان شما ندارد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا