اخبار بلاکچینایردراپ

جزییات تسک‌های هفته سوم کمپین Argent برای دریافت ایردراپ احتمالی

تیم توسعه کیف پول آرجنت، روز چهارشنبه، ۱۷ مه (۲۷ اردیبهشت) در رشته توییتی جزییات مربوط به تسک‌های هفته سوم کمپین Argent را اعلام کرد. همانطور که در پست مربوط به هفته دوم گزارش دادیم، کاربران می‌توانند با انجام مراحل گفته شده در هفته سوم کمپین Argent، شانس خود را برای دریافت احتمالی ایردراپ شبکه استارک نت و دریافت NFT رایگان بالا ببرند.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

شایعاتی مطرح شده که کاربران ممکن است با شرکت در کمپین آرجنت، در ایردراپ استارک نت شرکت داده شوند. در ادامه، جزییات تسک‌های هفته سوم کمپین Argent به نقل از توییتر کیف پول آرجنت آمده است:

با همکاری پلتفرم JediSwap، توکن NFT دیگری اهدا می‌کنیم و در سفر اولیه شما به استارک نت گام دیگری برمی‌داریم. چگونه این NFT را بدست بیاوریم؟ این مراحل را طی کنید:

۱- تا ساعت ۲۳:۵۹ به وقت UTC سه‌شنبه ۲۳ مه (۲ خرداد) با استفاده از کیف پول Argent X خود در پلتفرم JediSwap سواپ کنید.

۲- شما می‌توانید با استفاده از قابلیت سواپی که در کیف پول Argent X تعبیه شده این تراکنش را انجام دهید. همچنین می‌توانید از طریق این لینک مستقیما در پلتفرم JediSwap سواپ خود را انجام دهید.

قابلیت سواپ در کیف پول Argent X
قابلیت سواپ در کیف پول Argent X؛ منبع: توییتر

۳- در صورتی که شما پیش از این از ۱ آوریل (۱۲ فروردین) به بعد در JediSwap سواپی با استفاده از کیف پول Argent X خود انجام داده‌اید، به طور خودکار واجد شرایط اسنپ شات خواهید شد.

۴- اسنپ شات در تاریخ ۲۳ مه ساعت ۲۳:۵۹ به وقت UTC گرفته می‌شود. پس از آن شما ۱۲ ماه فرصت دارید تا با مراجعه به لینکی که به اشتراک گذاشته خواهد شد، NFT خود را مینت (صادر) کنید.

۵- لازم به ذکر است در حال حاضر مشکلات زیادی در تراکنش‌های مربوط به سواپ استیبل کوین DAI وجود دارد و اسلیپیج آن ممکن است بسیار بالا باشد. توصیه می‌کنیم تراکنشی با این استیبل کوین انجام ندهید.

۶- شبکه استارک نت در حال حاضر بسیار شلوغ است، بنابراین تراکنش‌ها ممکن است کمی کندتر از حد معمول انجام شوند یا حتی نهایی نشوند. همچنین ممکن است با افزایش کارمزد مواجه شوید.

تیم توسعه آرجنت در پاسخ به توییت کاربران خاطرنشان کرد هیچ مقدار حداقلی برای تراکنش در پلتفرم JediSwap برای شرکت در هفته سوم کمپین وجود ندارد.

علاوه بر این، آرجنت در رشته توییت دیگری از کاربران واجد شرایط خواست تا از طریق صفحه به اشتراک‌ گذاشته شده، NFT مربوط به هفته دوم کمپین را دریافت کنند. ترجمه این رشته توییت در ادامه آمده است:

آماده‌اید NFT هفته دوم کمپین را دریافت کنید؟ به این نکته توجه داشته باشید که ممکن است به دلیل شلوغی شبکه، NFT های شما پس از مینت شدن، چند ساعت بعد در کیف پولتان ظاهر شوند. لطفا صبور باشید. شما می‌توانید از طریق این لینک NFT خود را دریافت کنید.

برای واجد شرایط بودن دریافت NFT دوم، باید بین ۱ آوریل (۱۲ فروردین) تا ۱۶ مه (۲۶ اردیبهشت) با استفاده از کیف پول Argent X، در بازی استارک فایتر شرکت کرده و با ساخت یک دامنه (Stark ID) امتیاز آن را ثبت کرده باشید.

در حال حاضر به دلیل شلوغی شبکه استارک نت، کارمزدها بالاتر از حد معمول آنهاست. نیازی نیست برای دریافت NFT خود عجله کنید و می‌توانید تا کاهش کارمزدها صبر کنید.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا