اخبار خارجی

توکن حاکمیتی RON توسط توسعه‌دهندگان بازی اکسی اینفینیتی عرضه شد

روز پنج‌شنبه، شرکت Sky Mavis خالق بازی اکسی اینفینتی، توکن حاکمیتی مورد انتظار خود به اسم RON را عرضه کرد.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین تلگراف، شرکت اسکای ماویس توکن حاکمیتی خود به اسم RON را عرضه کرده است. این توکن بر بستر شبکه رونین، زنجیره جانبی اتریوم است. هدف این توکن شامل پرداخت تراکنش‌ها در شبکه رونین، سهام‌گذاری و مشارکت در پروپوزال‌های جامعه پیرامون آن است.

طبق گفته توسعه‌دهندگان، شبکه رونین بیش از ۲۵۰,۰۰۰ آدرس فعال روزانه دارد. کیف پول رونین بیش از ۲ میلیون بار دانلود شده است. این شبکه مدعی است که دوستدار محیط زیست است، به طوری که یک تراکنش در شبکه بیت کوین معادل با ۷۰۰ میلیون تراکنش در شبکه رونین انرژی مصرف می‌کند.

از این پس کاربران می‌توانند کارمزدهای روی شبکه رونین را با RON پرداخت کنند و تراکنش‌ها برای کسانی که زمین‌های NFT اکسی اینفینتی را در کیف پول خود دارند، به صورت رایگان انجام خواهد شد. همچنین کاربرانی که در صرافی غیرمتمرکز کاتانا از سپرده‌گذاری و استخرهای فارمینگ استفاده می‌کنند، می‌توانند جوایز خود را به صورت توکن‌های RON برداشت نمایند. با معرفی این توکن استخر فارمینگ جدیدی در صرافی Katana با جوایز زیر در نظر گرفته شده است:

  • AXS/ETH: تعداد ۲۴,۱۶۹.۱۸ توکن RON در روز
  • SLP/ETH: تعداد ۱۳۲,۹۳۰.۵۱ توکن RON در روز
  • RON/ETH: تعداد ۸۴,۵۹۲.۱۵ توکن RON در روز

تعداد کل توکن‌های RON برابر ۱ میلیارد واحد است که قرار است در طی ۲۹۴ ماه به نسبت زیر توزیع شوند:

  • ۳۰٪ به صندوق اکوسیستم رونین
  • ۲۵٪ به عنوان پاداش سپرده‌گذاری
  • ۳۰٪ به جامعه پیرامون آن
  • ۳۰٪ به شرکت اسکای ماویس

اما شکایات بازیکنان بازی اکسی اینفینتی باعث شد که عرضه توکن RON آنطور که انتظار می‌رفت پیش نرود. در بازی اکسی اینفینتی، کاربران در ازای انجام وظایف و کارهای مشخص، با نوعی دارایی به اسم معجون ملایم عشق (Smooth Love Potion یا به اختصار SLP) پاداش دریافت می‌کنند. کاربران برتر می‌توانند در هر روز تقریبا ۱۴۰۰ توکن SLP دریافت کنند و یا اگر به گیلدهای مختلف ملحق شوند ۶۸۰ توکن SLP کسب کنند.

به دنبال بازار نزولی رمز ارزها، قیمت توکن SLP از ۰.۳۶ دلار در ماه می (اردیبهشت) به ۰.۰۱ دلار در هفته‌های اخیر رسیده است. بسیاری از گیمرها در توییتر، عصبانیت و ناراحتی خود از اکسی اینفینتی را بیان کردند. دلیل این اعتراضات، تمرکز شرکت اسکای ماویس بر روی توسعه توکن RON به جای انجام اقداماتی برای افزایش قیمت توکن SLP بوده است.

یکی از کاربران توییتر به اسم irfancrkes در این خصوص نوشته است:

برای کوین جدید خود اشتیاق دارید؟ اما هیچکدام از توسعه‌دهندگان به وضعیت توکن SLP اهمیت ندادند و همواره درباره سفر بسیار طولانی صحبت می‌کنند. بنابراین توکن SLP به روند نزولی خود ادامه خواهد داد تا زمانی که جیب شما از پول سرمایه‌گذاران پر شود؟

توییتر به اسم irfancrkes - توکن RON

 با این حال، گیمرها مقداری پاداش دریافت می‌کنند، زیرا از موجودی در گردش اولیه ۱۸۵ میلیون توکن، ۷۰ میلیون توکن آن به اعضای جامعه شامل گیمرها برای مشارکت آنها اهدا خواهد شد.

منبع
cointelegraphdappradar

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا