اخبار خارجی

اعلام جزییات قراردادهای آتی بکت (Bakkt) و تاریخ عرضه آن

مشتریان بکت (Bakkt) از تاریخ ۶ سپتامبر یا ۱۵ شهریور خواهند توانست برای دریافت قراردادهای آتی بیت کوین، سرمایه های خود را در ذخایر بکت واریز کنند.

پلتفرم معاملاتی ارز دیجیتال بکت (Bakkt) در تاریخ ۲۸ آگوست در توییتر خود بیان کرد که انبارسازی یا ذخیره بکت برای مشتریان ایجاد شده است که محل ذخیره ای را برای بیت کوین مشتریان در اویل ماه سپتامبر در نظر میگیرد.

ذخیره سازی قرادادهای آتی در تاریخ ۲۳ سپتامبر یا ۱ مهر در اختیار کاربران آمریکایی قرار می گیرد. این پلتفرم ارائه قراردادهای فیزیکی بیت کوین با بازارهای قانونگذاری شده و تصدی مستقیم را امکان پذیر خواهد کرد.

ذخیره سازی بکت (Bakkt) که بخشی از شرکت بکت تراست می‌باشد، با استفاده از محافظت های امنیتی فیزیکی و سایبری مشابه با بورس سهام نیویورک توسعه یافته است و توسط شرکت مادر بکت یعنی بورس بین قاره ای اداره می‌شود.

قراردادهای فیزیکی بکت در بین جامعه کریپتو به شدت مورد انتظار است، زیرا بکت عرضه این قراردادها را به دلیل مطابقت با مسائل قانونی چندین بار به تاخیر انداخته است.

قراردادهای آتی بیت کوین

قراردادهای آتی بیت کوین یک نوع قرارد است که به محض بستن قرارداد به مشتریان به جای پول واقعی ارز دیجیتال داده می شود.

این واقعیت که قراردادهای آتی بیت کوین به طور فیزیکی در بکت (Bakkt) عرضه می شود بدان معنی است که طرف قرارداد پس از سررسید قرارداد، از ذخیره بکت (Bakkt) بیت کوین دریافت میکند. در مقابل، قراردادهای آتی در بورس CME و شیکاگو بر مبنای پول نقد است و از قیمت بیت کوین در صرافی ها صرف نظر می‌کند.

کوین تلگراف گزارش داد که قراردادهای آتی CME با حجم روزانه ۵۱۵ میلیون دلار در تاریخ می ماه ۲۰۱۹ رکورد جدیدی را کسب کرده است.

بیت کوین نتوانست سطح مقاومت مناسب را بشکند و از دیروز با کاهش قیمت مواجه شده است. قیمت بیت کوین در عرض چند دقیقه ۶۰۰ دلار کاهش یافت و در حال حاضر بر روی ۹۴۹۰ دلار معامله می شود. اگر بیت کوین نتواند سطح مقاومت های لازم را حفظ کند ممکن است کاهش بیشتری یابد.

با کاهش قیمت بیت کوین، آلتکوین ها نیز با کاهش روبرو شدند و همچنین ارزش بازار ارزهای دیجیتال ۲۰ میلیون دلار کاهش یافت. در حال حاضر ارزش بازار ارزهای دیجیتال ۲۴۵ میلیارد دلار می باشد.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا