اخبار خارجی

آیا عرضه بکت (Bakkt) عامل بعدی افزایش قیمت بیت کوین می باشد؟

بکت (Bakkt) را به عنوان بازیگر اصلی آینده پذیرش سازمانی کریپتو و حتی بازار صعودی در نظر می‌گیرند. مبادله های آتی بیت کوین دارای تمام چیزهایی است که شرکت های وال استریت به دنبال آن هستند: وعده بازگشت سودهای اصلاح نشده به بازار بورس، به علاوه اعتماد نگرش های قانونگذاری.

اما اگر متوجه نشده اید باید بگوییم که بکت هنوز عرضه نشده است. بکت با خود تغییرات را به همراه دارد و احتمال اینکه روند صعودی سال ۲۰۱۹ تازه شروع شده باشد را افزایش می‌دهد.

عرضه بکت بیشتر از آنچه که بسیاری از افراد حاضر در جامعه کریپتو انتظار دارند طول می‌کشد اما اقدامات عرضه آن در حال انجام است. طبق گزارش این صرافی، در تاریخ ۲۲ جولای شروع آزمایش پذیرش کاربران (UAT) برنامه ریزی شده است. در این خصوص، گزارش فاندسترت بیان می‌کند که:

انتظار می‌رود بکت در اواخر سه ماهه جاری عرضه شود.

bakkt

اگر سرمایه های جانبی بالاخره وارد بازار شوند، عرضه بکت نیز بسیار خوب خواهد بود. سم داکتر استراتژیست فاندسترت در یکی از توییت های خود بیان کرد:

بکت می‌تواند محرک بزرگی برای حضور شرکت کنندگان سازمانی در بازار کریپتو باشد.

بکت در هفته جاری در NYSE که شرکت مادر آن یعنی ICE مسئول مبادله آتی بیت کوین می باشد، میزبان نشست سازمانی بود. طبق گزارش این نشست، به نظر می‌رسد موضوعات مختلف در ادامه سال برای بیت کوین به صورت صعودی پیش بروند. طبق گزارش فاندسترت، در این همایش بیش از ۱۵۰ سرمایه گذار حضور داشتند.

رویداد بکت بیانگر افزایش علاقه به قراردادهای آتی بیت کوین بود

کمیسیون معاملات آتی کالاها (CFTC) که نقش بسیار مهمی در عرضه قراردادهای آتی بیت کوین بکت دارد نیز سخنرانی داشت. گزارش فاندسترت نشان می‌دهد که CFTC متوجه افزایش تقاضا و علاقه عمومی به قراردادهای آتی بیت کوین می‌باشد.

معرفی قراردادهای آتی بیت کوین توسط CME و Cboe را نقطه آغاز روند صعودی کریپتو در سال ۲۰۱۷ در نظر می‌گیرند. به زودی مشخص خواهد شد که آیا تاریخ تکرار می‌شود یا خیر.

منبع
ccn

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا