اخبار خارجی

اجرای نسخه ۲ بانکور (Bancor) در شبکه اصلی اتریوم؛ ایجاد رابط کاربری مناسب برای تبادل توکن‌ها

قراردادهای هوشمند نسخه ۲ بانکور با موفقیت در شبکه اصلی اتریوم اجرا شد.

قراردادهای اصلی نسخه دوم بانکور عبارتند از:

  • گیت هاب بانکور (Bancor Github)
  • Bancor Docs
  • حسابرسی‌های نسخه دوم (V2 Audits)
  • برنامه کشف باگ همراه با جایزه

ویژگی‌های نسخه دوم بانکور نیز عبارتند از:

  • ارائه یک توکن
  • انتقال سرمایه بدون از دست رفتن دائمی
  • ۲۰ برابر نقدینگی بیشتر

برنامه جدید Bancor.network

برنامه به‌روزرسانی شده bancor.network رابط کاربری مناسب برای تبادل توکن‌ها و نقدینگی به استخرهای نسخه اول و دوم بانکو‌ر ارائه می‌دهد. این برنامه در فازهای مختلف عرضه خواهد شد، به طوری که نسخه اول عملکردهای پایه اضافه کردن و حذف نقدینگی و تبادل توکن‌ها را ارائه می‌دهد.

بهبودها و ویژگی‌های بیشتر نظیر یافتن استخر مورد نظر یا صفحه آمار و ارقام استخر در روزها و هفته‌های آتی به برنامه اضافه می‌شوند.

تهیه نقدینگی

پیدا کردن استخر

خارج کردن توکن

بنکور - جستجو و آنالیز استخر

نسخه آزمایشی بتا

نسخه دوم بانکور اکنون وارد فاز آزمایشی بتا می‌شود. طی این دوره، می‌توان استخرها را با محدودیت‌های موقت از لحاظ مقدار نقدینگی قابل واریز اجرا کرد. پس از رسیدن به سقف نقدینگی استخر، دیگر هیچ سرمایه‌گذار یا ارائه‌دهنده نقدینگی نمی‌تواند به استخر بپیوندد تا محدودیت برداشته شود. پس از حذف محدودیت توسط مدیر استخر، دیگر نمی‌توان در آن استخر محدودیتی اعمال کرد.

می‌توان سقف نقدینگی هر استخر را تا ۵۰۰,۰۰۰ دلار در هر دوره (مجموعا یک میلیون دلار در هر استخر) تعیین کرد. از آنجایی که استخرهای نسخه دوم بانکور مجهز به افزایش ۲۰ برابری نقدینگی هستند، استخری با ۱ میلیون دلار ذخیره به عنوان استخر ۲۰ میلیون دلاری از لحاظ تبادل توکن‌ها عمل می‌کند.

ایمنی کاربران

اگرچه توسعه دهندگان از امنیت قراردادهای بانکور مطمئن هستند، اما آزمایش و حسابرسی نمی‌تواند خطرات را به طور کامل از بین ببرد.

به علاوه، این پروژه توکن تک استخری را ارائه می‌دهد که گویای ارزش کلی جفت ارز معاملاتی است تا کاربران دیگر در یک زمان در معرض دو ارز دیجیتال متفاوت نباشند.

عرضه نسخه دوم بانکور پس از عرضه کد متن باز و عرضه برنامه کشف باگ همراه با جایزه انجام خواهد شد.

منبع
bancor.network

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا