اخبار کوتاه

جهش ۱۷۵٪ حجم معاملات مجموعه NFT میمون‌های کسل

در روز گذشته حجم معاملات مربوط به مجموعه NFT میمون‌های کسل (BAYC) با جهشی ۱۷۵٪ همراه بود و حداقل قیمت هر توکن NFT از این مجموعه به قیمت ۱۱۰ اتر (حدود ۳۳۰,۰۰۰ دلار) افزایش یافت. در ماه‌های اخیر خرید چهر‌ه‌های سرشناس و سلبریتی‌ها از این مجموعه، محبوبیت BAYC را بیش از پیش کرده است. ارزش کل بازار BAYC در آستانه رسیدن به ۱ میلیارد دلار قرار گرفته است.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از یو تودی، باشگاه قایق تفریحی میمون کسل (Bored Ape Yacht Club) یکی از موفق‌ترین نمونه‌های حوزه NFT در بازار است. این مجموعه در ماه آوریل ۲۰۲۱ (فروردین ۱۴۰۰) راه‌اندازی شد و روز به روز بر محبوبیت آن افزوده شده است. بخشی از این موضوع به خریداری چهره‌های محبوب و شناخته‌شده از این مجموعه برمی‌گردد. به هر حال این افزایش محبوبیت موجب شده است تا حداقل قیمت هر توکن NFT از BAYC نیز روند صعودی شدیدی در این مدت داشته باشد.

وو بلاکچین (Wu Blockchain) یکی از فعالین این حوزه دیروز در توییتی از افزایش ۱۷۵٪ حجم معاملات این مجموعه در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

توییت وو بلاکچین در خصوص افزایش حجم معاملات مجموعه BAYC

با تغییرات صورت گرفته، در حال حاضر ۶,۴۱۹ آدرس به نگهداری از این مجموعه می‌پردازند و ارزش کل بازار BAYC در آستانه رسیدن به ۱ میلیارد دلار است. هنوز اطلاعات دقیقی در خصوص علت افزایش ناگهانی حجم معاملات این مجموعه منتشر نشده است.

منبع
u.today

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا