۱۰ جایگزین برای CryptoPanic جهت دریافت اخبار ارز دیجیتال در سال ۲۰۲۰!

در این مقاله تعدادی از بهترین جایگزین‌ها برای ابزار CryptoPanic لیست شده‌اند. این ابزار در جهان ارز دیجیتال (cryptocurrency) بسیار کاربرد دارد و کار آن جمع‌آوری اخبار ارز دیجیتال است. ابزار‌های دیگری نیز در این راستا موجود هستند که به علاقه‌مندان این حیطه در کسب اخبار مربوط به بیت کوین و بلاک چین (blockchain) کمک می‌کنند.

cryptoPanic یکی از بهترین پلتفرم‌ها برای دریافت اطلاعات به روز در مورد ارز دیجیتال در سراسر جهان است. هر تریدر و سرمایه گذاری به دنبال چنین ابزار‌هایی است که او را از آخرین اخبار ارز دیجیتال مطلع نگه دارند. به مرور زمان، پلتفرم‌های دیگری هم برای جمع‌آوری اخبار کریپتو ایجاد شده‌اند که بعضی از آنها حتی امکانات بهتری از CryptoPanic را فراهم می‌کنند.

در ادامه به بررسی ۱۰ ابزار جالب در این زمینه می‌پردازیم که برای تریدر‌ها و سرمایه‌گذاران این حیطه بسیار مثمر ثمر هستند.

CryptoViral، ابزاری برای مطلع شدن از اخبار ارز دیجیتال

ارز دیجیتال اخبار ارز دیجیتال

این ابزار یکی از بهترین ابزار‌هایی است که می‌توان به جای CryptoPanic مورد استفاده قرار داد. این ابزار نه تنها دارای نما‌ها و ویژگی‌های CryptoPanic است، بلکه تعدادی نما و ویژگی اضافی را نیز به صورت رایگان در دسترس افراد قرار می‌دهد.

نما‌ها و ویژگی‌های زیر باعث شده‌اند که CryptoViral در بالای لیست ما قرار بگیرد:

۱- به روز رسانی‌های ردیت (Reddit) و تویتر (Twitter): بسیاری از اخبار مربوط به ارز دیجیتال، قبل از ورود به انتشارات رسمی از طریق شبکه‌های اجتماعی مانند ردیت و توییتر منتشر می‌شود و این ابزار نیز امکان دسترسی رایگان به آخرین اخبار و به روز رسانی‌های بیرون داده شده در این پلتفرم‌ها را مهیا کرده است.

۲- منابع قابل اعتماد: این ابزار تنها به جمع‌آوری اطلاعات و اخبار ارز دیجیتال از منابع معتبر می‌پردازد.

۳- اضافه کردن کوین مورد علاقه: با استفاده از این ابزار می‌توانید اخبار مربوط به آلتکوین (Altcoin) مورد علاقه خود را دنبال کنید. برای این کار، بر گزینه Coin در گوشه سمت راست کلیک کرده و کوین مورد علاقه خود را برای پیگیری اضافه کنید.

۴- پرچم کردن اخبار: رای دادن در مورد صعودی و یا نزولی بودن اخبار و همچنین می‌توانید اقدام به پرچم (Flag) کردن اخبار خاصی کنید.

CryptoControl

این ابزار یکی دیگر از پلتفرم‌های جالب برای مطلع شدن از اخبار ارز دیجیتال است.

در این ابزار، اخبار طبقات مختلف با رنگ‌های متفاوت دسته‌بندی شده است و می‌توان در اطلاع اخبار روز قرار گفت.

CryptoControl همچنین دارای نمای مهیجی بنام news heatmap است که اخبار مهم و مطرح روز را ارائه می‌دهد و این ویژگی، کار را بسیار آسان می‌کند.

CoinSpectator

این ابزار نیز یکی از پلتفرم‌های جمع‌آوری کننده اخبار بیت کوین و ارز دیجیتال است که به روز‌ترین اخبار را از منابع مختلفی مانند وبلاگ‌ها، رسانه‌ها و غیره می‌گیرد و در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

این ابزار همچنین به کاربران اجازه پیگیری قیمت ۱۶ ارز دیجیتال برتر بازار را می‌دهد.

FAWS

یک پلتفرم عالی برای جمع‌آوری اخبار کریپتو است که آخرین اخبار را از سراسر جهان فراهم می‌کند. این پلتفرم برای جمع‌آوری اخبار و اطلاعات خود از بیش از ۷۰ منبع استفاده می‌کند.

دسترسی به این پلتفرم آسان است و این پلتفرم به کاربران اجازه جستجوی بخش به بخش در مورد اخبار، کوین‌ها، سبد سهام و غیره را می‌دهد.

CryptoGoat

این ابزار نیز اخبار ارز دیجیتال را برای علاقه‌مندان و تریدر‌ها فراهم می‌کند.

این پلتفرم دارای یک قالب وبلاگی است و آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به کریپتو را برای کاربران مهیا می‌کند.

این پلتفرم اخبار را از منابع مهم و معتبری مانند CoinTelegraph استخراج می‌کند تا اخبار فراهم شده دارای بهترین کیفیت ممکن باشد.

CoinNA

ارز دیجیتال اخبار ارز دیجیتال

اگر از پیچیدگی گریزان هستید و می‌خواهید به پلتفرمی ساده دسترسی داشته باشید که اخبار را به صورت آسان و ساده لیست کند، این ابزار برای شما جواب می‌دهد.

در این پلتفرم، اخبار بر اساس نوع کوین فیلتر می‌شود.

با استفاده از این ابزار می‌توانید به خواندن رویداد‌های اخیر جهان ارز دیجیتال بپردازید و یا به مطالعه اخبار و وبلاگ‌های مورد گرایش عموم بپردازید.

CoinsLive

یکی دیگر از منابع عالی برای دریافت اخبار کریپتویی است.

این پلتفرم لیستی از اخبار و رویداد‌های جهان ارز دیجیتال را به همراه تحلیل بازار فراهم می‌آورد. این پلتفرم پیچیده نیست و درک آن بسیار راحت است.

این پلتفرم به کاربران اجازه ترید و سرمایه‌گذاری نیز می‌دهد و کاربران می‌توانند ابتدا از این پلتفرم اطلاعات و اخبار کسب کنند و سپس از طریق همان پلتفرم به ترید و تصمیم‌گیری درست بپردازند.

Coinlib

این پلتفرم ابزاری مناسب برای همه تریدر‌های جدی کریپتو است و افراد را در اطلاع آخرین اخبار ارز دیجیتال قرار می‌دهد.

این پلتفرم بهترین پلتفرم برای مطلع شدن از اخبار بیت کوین است.

CoinLib به کاربران اجازه ترید و سیگنال دادن آنی از کوین‌های خود را می‌دهد.

این پلتفرم علاوه بر این که جدید‌ترین اخبار را برای کاربران فراهم می‌کند، شامل نمودار‌هایی عالی برای تحلیل نوسانات بازار نیز است.

News Now

این پلتفرم یکی از قدیمی‌ترین پلتفرم‌های خبری است که در سال ۱۹۹۷ کار خود را شروع کرده است و در دو دهه اخیر خوش درخشیده است.

این پلتفرم امکان دسترسی به اخبار ارز دیجیتال و بیت کوین را نیز برای کاربران خود مهیا کرده است.

این پلتفرم بسیار کاربر‌پسند است و همه می‌توانند اخبار مورد نیاز خود را از طریق آن کسب کنند.

CryptoCoinOwl

این پلتفرم سه ارز دیجیتال صعودی اول و سه ارز نزولی اول را در صفحه اصلی خود نمایش می‌دهد.

این پلتفرم متمرکز بر مطالعه رفتار گستره وسیعی از ارز‌های دیجیتال است.

این پلتفرم جدید‌ترین اخبار را از منابع معتبر در اختیار کاربران قرار می‌دهد و دارای نمایی برای هشدار‌های ناگهانی است.

نتیجه‌گیری

این‌ها لیستی از بهترین جایگزین‌ها برای CryptoPanic بودند که هر کاربری باید با توجه به نیازمندی‌های خود یکی از آنها را برگزیند.

برای تصمیم‌گیری مناسب در فضای کریپتو باید در اطلاع آخرین اخبار ارز دیجیتال باشید و از این طریق است که می‌توانید در ترید و سرمایه‌ گذاری خود موفق باشید.

نظر شما چیست؟ شما از چه ابزار‌هایی برای دریافت اخبار این حوزه استفاده می‌کنید؟ اطلاعات خود را با ما به اشتراک بگذارید.


54321
امتیاز 5 از 4 رای

منبع coinnounce
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

جدید ترین قدیمی ترین محبوب ترین
جکی براون

این مواردی که معرفی کردید در مقابل Berminl همکار رسانه ای iost هیچ هستند