اطلاعیه صرافی

صرافی BHEX با مدیریت بنیان گذار هیوبی (Huobi ) آماده راه اندازی!

صرافی BHEX با ۱۵ میلیون دلار جذب سرمایه قرار است در پایان این هفته راه اندازی شود. این پلتفرم توسط مدیر صرافی هیوبی بنیان گذاری شده است.  به گفته موسس و مدیر عامل این شرکت جیمز جو:

فناوری Bluehelix یک پروژه منبع باز خواهد بود و از طریق الگوریتم کریپتوگرافیک غیرمتمرکز، تکنولوژی بلاک چین و تکنولوژی نوآورانه Bluehelix پشتیبانی خواهد شد.

BHEX متعهد به ارائه مبادله دارایی های دیجیتال و همچنین نگهداری و حفاظت از خدمات زیرساخت است. این سیستم همچنین اکوسیستم این صنعت و گردش دارایی را استاندارد کرده است.

BHEX قادر به ساخت یک پلتفرم حفاظتی است که به طور کامل توسط جامعه کاربران مدیریت شود. در حال حاضر، Bluehelix پروپوزال کیپتوگرافیک خود را تمام کرده است و کدهای مهندسی آن را تأیید کرده است. Bluehelix همچنین حق ثبت این اختراع را بدست آورده است.

باید منتظر بود تا هفته آینده این صرافی به طور کامل اجرا شود تا سیاست های آن راجع به کاربران کشورهای مختلف از جمله ایران و آمریکا که معمولا برای احراز هویت در صرافی ها به مشکل بر میخورند، مشخص شود.

نظر شما چیست؟ آیا این صرافی میتواند در این بازار جایگاه مناسبی را پیدا کند؟

منبع
cryptoninjas

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا