اخبار خارجی

بایننس ۳ساله شد؛ افزایش ۲۰۰۰ درصدی کارمندان و ارائه سرویس های متنوع

سه سال قبل در این روز (۱۴ ژوئن) تصمیمی مبنی بر عرضه Binance.com (بایننس) و میزبانی از ICO توکن BNB اتخاذ شد.

در آن زمان یک تصمیم مهم گرفته شد. تصمیمی که تا امروز پابرجاست.

هیچ چیزی مهمتر از کاربران بایننس نیست، حتی سهامداران.

تعداد کارمندان با‌یننس اخیرا از مرز ۱۰۰۰ نفر گذشت. این موضوع، رشد چشمگیری را از زمان ICO بایننس در سال ۲۰۱۷ تاکنون نشان می‌دهد.

یی هه (Yi He) هم بنیانگذار بایننس در این خصوص گفته است:

هنگامی که بایننس کار خود را در سال ۲۰۱۷ آغاز کرد، کمتر از ۵۰ کارمند داشت. اکنون بیش از ۱۰۰۰ کارمند داریم و این عدد دائما در حال افزایش است.

پیشرفت بایننس کمتر از سه سال

با‌یننس ICO خود را در سال ۲۰۱۷ برگزار کرد و توانست ۱۵ میلیون دلار سرمایه جذب کند. یک ماه بعد صرافی بایننس افتتاح شد. یی هه در این خصوص گفت:

اگرچه تیم ما در آن زمان آن چنان بزرگ نبود، اما تیم بین المللی و غیرمتمرکزی بودیم که با تیم های اجرایی دیگر به صورت دورکاری فعالیت داشتیم.

این صرافی سریعا به یکی از گزینه های در دسترس معاملات ارزهای دیجیتال تبدیل شد و تا ماه ژوئن سال ۲۰۱۸، حجم معاملات آن به ۱.۵ میلیارد دلار رسید.

بایننس در صدد جذب کارمندان بیشتر در بحبوحه افزایش نرخ بیکاری

طی چند هفته گذشته، اقدامات پیشگیرانه در مقابل ویروس کرونا و روند نزولی بازار منجر به تعدیل نیروهای بسیار زیاد و سختی هایی برای شرکت ها شده است.

یی هه گفت:

با تعدیل نیرو از جانب شرکت ها، بسیاری از افراد با استعداد، شغل خود را از دست دادند.

وی افزود:

ما معتقدیم که هم اکنون زمان بسیار خوبی برای جذب استعدادهای درخشان است. در سه ماهه جاری به استخدام نیروهای جدید ادامه خواهیم داد و مردم را به ارسال درخواست به منظور کار در بایننس تشویق می‌کنیم.

وی در خصوص اهداف بلندمدت توضیح داد که چشم انداز این شرکت تغییر نکرده است. با‌یننس با در نظر گرفتن ارزهای دیجیتال به عنوان روشی برای آزاد کردن پتانسیل نهفته در پول، تمایل دارد تا دسترسی مالی را افزایش دهد و کاربرد ارزهای دیجیتال را بهبود ببخشد.

با‌یننس فقط در سال ۲۰۲۰ چندین محصول نظیر معاملات آپشن ها را عرضه کرده است و در حال گسترش محصولات خود است.

منبع
cointelegraphtwitter

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا