اطلاعیه صرافیاخبار عمومی

صرافی بایننس قابلیت کپی تریدینگ را در بازار فیوچرز راه‌اندازی کرد

صرافی بایننس ویژگی کپی تریدینگ (Copy Trading) را به بازار فیوچرز خود اضافه کرد تا معاملات رمزارزها را برای کاربران ساده‌تر کند و به آن‌ها اجازه دهد از استراتژی‌ها و سبدهای سرمایه‌گذاری معامله‌گران با تجربه یا پیشرو استفاده کنند.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به نقل از دبلاک، کاربرانی که در بایننس ثبت‌نام کرده‌اند می‌توانند هم به عنوان کپی تریدر (Copy Traders) و هم به عنوان معامله‌گر اصلی یا پیشرو (Lead Traders) معامله کنند. اگر کاربری روش کپی تریدینگ را انتخاب کرده و از روی معاملات معامله‌‌گر دیگری کپی کند، ۱۰٪ سود او به معامله‌گر اصلی می‌رسد.

کپی تردیدرها می‌توانند ۱۰ معامله‌گر اصلی را به طور هم‌زمان دنبال کنند. علاوه بر این، کاربران می‌توانند اولویت‌های خود در مدیریت ریسک (از جمله استاپ لاس/حد سود، اهرم‌ها و مارجین‌ها) را خودشان تعیین کنند.

بایننس در بیانیه‌ خود روی پتانسیل کپی تریدینگ برای افزایش تعامل کاربرانش تاکید کرده و سخنگوی این صرافی نیز گفته است:

ما معتقدیمه کپی تریدینگ موانع ورود به بازار کریپتو را کاهش می‌دهد و می‌تواند به بهبود تعامل اعضای جامعه‌مان کمک کند.

بایننس‌ هنوز به طور دقیق مشخص نکرده است از کپی تریدینگ در کدام معاملات می‌توان استفاده کرد. سخنگوی این صرافی اعلام کرد بایننس به بررسی مداوم محصولاتش ادامه می‌دهد و به تعهد خود برای رعایت قوانین و مقررات پایبند است. او تاکید کرده است:

بایننس مدام در حال ارزیابی محصولات خود با توجه به قوانین و مقررات مختلف است. به همین دلیل است که بعضی از محصولات آن در مناطق مختلف ممکن است در دسترس نباشد. کپی تریدینگ فقط در بازارهای منتخب در دسترس است و ما باز هم به بررسی محصولاتمان ادامه می‌دهیم تا مطمئن شویم که هم کاربران و هم قانون‌گذاران از آن‌ها استقبال می‌کنند.

گفتنی است این ویژگی هم در وب سایت و هم در اپلیکیشن بایننس فعال شده است. همچنین، کپی تریدینگ فیوچرز بایننس ممکن است در برخی کشورها در دسترس نباشد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا