اخبار داخلی

🔴فوری: حساب های بایننس خود را سریعا خالی کنید!

بایننس (binance) اعلام کرد تمام کسانیکه اکانت های احراز هویت شده با هویت ایرانی دارند، حق ترید و واریز نخواهند داشت و به کاربران اجازه داده تا حساب های خود را خالی کنند.

بایننس، بزرگترین صرافی حال حاضر دنیا از جهت حجم معاملاتی است که در ایران طرفداران زیادی داشت. این موضوع در مدت اخیر کمی تغییر کرد. قبل از محدود شدن یا بستن حساب ها از طرف بایننس، این اکسچنج در اوایل خرداد ماه نام ایران را لیست کشورهای مجاز به فعالیت خارج کرد و مدتی بعد هم از طرف ایران فیلتر شد و نگرانی ها اغاز شد. بعد از این اتفاق کاربران همچنان می توانستند در این اکسچنج فعالیت کنند، اما با توجه به تجربه تلخی که در ارتباط با صرافی بیترکس برای همه به وجود آمده بود، بسیاری همان زمان پول خود را خارج کردند.

هشدارهای لازم به همه کاربران داده شد تا کسی از این صرافی به عنوان کیف پول استفاده نکند و بیشتر ایرانیان فقط برای ترید از این صرافی استفاده می کردند. تا اینکه بایننس در نهایت موضع خود را کاملا مشخص کرد و از دیشب تمام واریزها کاملا بسته شده و کاربران فقط حق برداشت دارند.

این موضوع از دیشب به طور رسمی از طرف بایننس اعلام شده است، پس فورا به تمام ایرانیانی که اکانت خود را در بایننس وریفای کردند پیشنهاد میکنیم تا از مهلتی که بایننس داده استفاده کنند و حساب های خود را خالی کنند.

 

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

20 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا