اکسچنج بایننس (Binance) فیلتر شد!

سایت بایننس که محبوب‌ترین اکسچنج بین کاربران ایرانیست، در ساعات اخیر از دسترس ایرانیان خارج شد. اما سوالی که پیش می‌آید این است که آیا این مشکل از سمت ایران است یا از سمت بایننس؟
همانطور که در تصویر می‌بینید، پکت‌هایی که به سمت بایننس ارسال می‌شوند، از ایران خارج نمی‌شوند. پس این فیلترینگ از سمت دولت ایران انجام شده است.
بایننس فیلتر شدبعد از فیلترینگ سایت Blockchain.info این دومین خبر فیلترینگ از سایت‌های معتبر ارزهای دیجیتالی است. با توجه به اینکه علم بلاکچین و تکنولوژی ارزهای دیجیتال می‌توانند تغییرات شگرفی در دنیای امروزی ایجاد کنند، امیدوارم کشور ایران بتواند با استفاده از این فرصت بزرگ، به سمت دنیایی مدرن پا بگذارد و در مقابل این تکنولوژی ایستادگی نکند.
اخبار تکمیلی مربوط به فیلترینگ بایننس در پست‌های بعدی منتشر می‌شود.
نظر شما در مورد این اتفاق چیست؟ آیا اتفاقات این‌چنینی، نشانه هایی از مخالفت دولت با تکنولوژی بلاکچین هستند؟


ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

  اشتراک  
جدید ترین قدیمی ترین محبوب ترین
اطلاع از
محمد رضا

دولت در کل مخالف با رشد قشرهای ضعیف جامعه هستش..

احمد

توی دانشگاه کورس بلاکچین می گذارن بعد فیلتر می کنن !!

ایران سربلند

سوالی برای من پیش آمده است و آن اینکه با کدام قانون سایت http://www.binance.com را فیلتر کرده اند؟!!! این سایت یک اکسچنج مبتنی بر شبکه بلاک چین است و در زمینه ترید ارزهای دیجیتال کار می کند، دولت مسخره جناب آقای روحانی از نظر اقتصادی این چند سال هیچ کاری برای مردم و مخصوصا جوانان نکرده است و با فیلترینگ این سایت ها فکر میکند می تواند مشکل اقتصاد را حل کند!!! من به عنوان یک ایرانی از این سایت ماهیانه 5 میلیون از طریق تجارت در خرید و فروش ارزهای دیجیتال درآمد داشتم و این پول را به داخل… بیشتر بخوانید »

گرگ کریپتو

اتفاق خوبی بود دستشون درد نکنه. خیالمون راحت شد با ip ایران نمیتونیم بریم بایننس. دولت ایران پیش دستی کرد برای تحریم

عضویت در کانال تلگرام میهن بلاکچین