اخبار آلتکویناطلاعیه صرافی

رشد و پذیرش واقعی ارز دیجیتال در سال ۲۰۱۹ محقق می شود!

با وجود اینکه بازار ارز دیجیتال کماکان در روند نزولی قرار دارد، برخی از افراد شاخص معتقدند که این بازار سال آینده رشد خوبی خواهد کرد. چانگ پنگ ژائو مدیر عامل بایننس طی مصاحبه ای بیان کرد که پذیرش و رشد ارز دیجیتال در سال ۲۰۱۹ افزایش خواهد یافت.

چانگ پنگ ژائو معتقد است که پذیرش ارز دیجیتال باعث افزایش قیمت آن در سال ۲۰۱۹ می شود

طی سال ۲۰۱۸ بازار ارز دیجیتال در یک روند نزولی و خرسی قرار داشت. از زمانی که بیت کوین در دسامبر ۲۰۱۷ به بالاترین قیمت خود دست یافت، بازار عملکرد منفی و نزولی داشته است. طی روزهای اخیر و پس از افت قیمت بیش از ۳۰ درصدی تنها در چند روز، بازار نزولی وارد مرحله بسیار بحرانی شده است.

چانگ پنگ ژائو اذعان کرد با این حال، سال ۲۰۱۹ می تواند سال بسیار خوبی برای پذیرش ارز دیجیتال باشد. وی توضیح داد که صرافی بایننس به جای چشم انداز کوتاه مدت، استراتژی ده ساله در نظر دارد و آنها معمولا برای سه ماه آینده شرکت برنامه ریزی می کنند. بایننس قصد دارد تا پذیرش ارز دیجیتال را در آینده افزایش دهد و به بهبود و رشد این صنعت کمک کند.

چانگ پنگ ژائو در این مورد افزود:

چشم انداز شرکت ما یک ساله نیست بلکه استراتژی ده ساله داریم. اما وقتی صحبت از برنامه ریزی به میان می‌آید، اقدامات برنامه ریزی ما حداکثر برای سه ماه آتی می‌باشد. معمولا کارهای دو هفته آتی را برنامه ریزی می‌کنیم. در کل سال ۲۰۱۹ سالی است که پذیرش ارز دیجیتال افزایش خواهد یافت. این اتفاق تنها مختص بایننس کوین و یا پلتفرم بایننس نخواهد بود بلکه ما قصد داریم باعث افزایش پذیرش ارز دیجیتال شویم. هر چیزی که باعث بزرگتر شدن صنعت شود خوب است.

وی همچنین توضیح داد به دنبال تیمی می‌باشند که درصدد به اشتراک گذاری دیدگاه آن ها باشد. وی در مورد بایننس و اینکه چگونه آنها می خواهند آینده حوزه کریپتو را بسازند بسیار با اعتماد به نفس صحبت کرد.

بایننس یکی از بزرگترین صرافی ارزهای مجازی از نظر حجم معاملاتی است. طبق گزارش کوین مارکت کپ، حجم معاملات این صرافی طی ۲۴ ساعت گذشته ۱.۲۴ میلیارد دلار ثبت شده است

مهمترین جفت های معاملاتی در این صرافی BTC/USDT، BCHSV/USDT و XRP/USDT است که تقریبا ۵۰ درصد کل حجم معاملاتی را شامل می شود. بایننس همچنین قصد دارد که صرافی ارز مجازی غیرمتمرکز نیز عرضه کند. بایننس کوین در این صرافی غیرمتمرکز کوین اصلی خواهد بود.

ژائو در آخر اظهار کرد که وی قصد دارد بایننس را به یک فعل و لغت معنادار تبدیل کند، درست همانند کاری که گوکل انجام داد. وی توضیح داد:

من قصد دارم بایننس را همانند گوگل به یک فعل تبدیل کنم. گوگل ابتدا اسم یک شرکت بود اما حالا مردم به عنوان فعلی برای جست و جو در اینترنت از آن استفاده می کنند. در صورت محقق شدن این موضوع، با شنیدن کلمه بایننس به فکر صرافی نمی‌افتید، بلکه آن کاری که می خواهید انجام دهید را متصور می‌شوید.

نظر شما در مورد گفته های چانگ پنگ ژائو چیست؟

منبع
usethebitcoin

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا