اخبار آلتکویناطلاعیه صرافی

مدیر بایننس: به هیچ عنوان ریپل را به عنوان یک استاندارد جدید نمی پذیریم!

در طول این روزها که بازار با نوسانات شدید و روندهایی نگران کننده روبرو است، دارندگان  ارزهای دیجیتالی در پی یافتن راهی برای تسکین استرس حاصله از بازار کنونی هستند. بعضی از آنها به XRP، توکن ریپل ، به عنوان یک استاندارد جدید هجوم برده اند تا از طریق آن خود را از اتفاقات اخیر بازار مصون نگه دارند. اما چانگ پنگ ژائو ملقب به CZ، مدیر عامل بایننس، با چنین رویکردی موافق نیست.

آیا XRP استاندارد جدید است؟

تمام ارزهای دیجیتالی بازار دچار نوسانات و افت شدید قیمت شدند. به عنوان مثال، بیت کوین بیش از ۱۵درصد کاهش یافته است و متقابلا بر روی دیگر کوین های موجود نیز اثر گذاشت. اما تنها قیمت XRP  دچار چنین نزولی نشد. این توکن ریپل بیشترین پایداری و مقاومت را در طول این بازار کاهشی از خود نشان داد.  این امر باعث واکنشهای بسیاری در رسانه های اجتماعی شد. برخی از این واکنش ها بعضی حتی XRP را استاندارد جدید می نامند. اما پیش بینی این مساله که این استاندارد جدید شامل چه چیزهایی می شود امری دشوار است. اگرچه این کوین هنوز به ثبات صد درصدی نرسیده است و همچون دیگر ارزهای دیجیتالی احتمال نوسان در آن موجود است، اما باعث ثبات و پایداری نیز شده است. البته می توان از این دید هم به این موضوع نگاه کرد که جامعه فقط به این دلیل به دنبال توکن ریپل نیستند.

مدیرعامل بایننس از این تراکم خبری و حجمه واکنشها نسبت به XRP اظهار ناراحتی کرد. طرفداران این کوین امیدوارند و تلاش می کنند تا XRP را به فهرست ارزهای پایه صرافی بایننس اضافه کنند. تا کنون، این شرکت هیچگونه فعالیتی در راستای افزودن XRP به فهرست ارزهای پایه خود را تائید نکرده است و خدمات آن طبق روال سابق ارائه می شود و اساسا این شرکت دلیلی برای افزودن این کوین به فهرست ارزهای پایه خود نمی بیند.

مدیر بایننس کاملا با این مساله مخالف است

اخیرا ژائو در حساب توئیتر خود به طور مستقیم به حجمه پیام های دریافتی از سوی کاربران در راستای افزودن XRP به شبکه بایننس اشاره کرد و موضع خود را به عنوان یک مخالف اساسی مشخص کرد. اما واکنش گسترده کاربران به این ارز دیجیتالی و یورش آنها برای مبادله XRP نشانگر شایستگی ها و مزیتهای موجود در تجارت این کوین است.

بایننس همچنان بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتالی در جهان است. صرافی های دیگر برای رسیدن به جایگاه بایننس تلاشهای بسیاری می کنند. به عنوان مثال بعضی صرافی های کوچک از XRP به عنوان یک مبادله تجاری استفاده می کنند. از آنجایی که افزودن XRP  به فهرست ارزهای پایه یک رویکرد نوآورانه است، اما امری نیست که هنوز مورد طلب شرکتهای بزرگ باشد. این وضعیت ممکن است طی ماهها و سالهای آینده تغییر کند.

صرف نظر از این که مردم در مورد این کوین چه حسی دارند، این اتفاق خواهد افتاد. ریپل اکوسیستم خود را عمدتا برای بخش مالی طراحی کرده است و تمرکز اصلی آن بر روی مساله نقدینگی و سهولت در امر بانکداری است. برای صرافی ها و دیگر سازمان های تجاری، XRP می تواند در آینده یک متحد ارزشمند باشد.

نظر شما راجع به ریپل چیست؟

منبع
livebitcoinnews

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا