مقالات عمومیویدیو

مصاحبه با مدیرعامل بایننس؛ رمز ارزها آینده پول هستند

سایت بلومبرگ با چانگ پنگ ژائو مدیر عامل صرافی بایننس گفتگویی داشته است. او به سوالات بسیاری درباره آینده پول و صنعت فینتک و رابطه بایننس با نهادهای نظارتی پاسخ داده است. همچنین CZ در این مصاحبه به اظهار نظر در مورد احراز هویت و پولشویی در صنعت ارزهای دیجیتال، پروژه کلاه‌برداری اسکویید گیم و سرمایه‌گذاری‌های بایننس پرداخته است. در ادامه می‌توانید ویدئوی مصاحبه با مدیرعامل Binance را تماشا کنید.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

کاربران گرامی میهن بلاکچین، در صورتی که ویدیوی این مطلب برای شما به‌نمایش درنمی‌آید، VPN خود را خاموش کرده و سپس صفحه را رفرش کنید. بعضی ویدیوهای سایت آپارات برای IPهای خارج از ایران به نمایش درنمی‌آیند.

مصاحبه مدیرعامل بایننس: موسسات مالی و بانک‌ها به حوزه رمز ارزها روی خواهند آورد!

چانگ پنگ ژائو در پاسخ به این سوال که آیا موسسات مالی و بانک‌های بزرگ در آینده به دنبال سرمایه‌گذاری در این حوزه می‌روند، خاطر نشان کرد که صنعت ارزهای دیجیتال آینده پول و آینده صنعت فینتک است و کسانی که مفهوم پول را درک نکنند، در این راه ضرر خواهند کرد. از نظر مدیرعامل بایننس در آینده موسسات و بانک‌ها به سرمایه‌گذاری در این حوزه روی خواهند آورد.

در ادامه مصاحبه CZ با اشاره به جمعیت پایین ۵٪ از مردم دنیا که به این حوزه روی آورده‌اند، صندوق ETF را در این حوزه اتفاق مثبتی تلقی کرد که می‌تواند درصد بیشتری از مردم دنیا را درگیر این قضیه کند.

او همچنین رویکرد شهردار نیویورک در دریافت حقوقش بر حسب بیت کوین را اقدامی هوشمندانه توصیف کرد که نشان از پذیرش تکنولوژی‌های جدید در این شهر می‌دهد.

همکاری Binance با نهادهای نظارتی

مدیر عامل بایننس در بخش دیگری از مصاحبه خود به گمانه‌زنی‌های رسانه‌ای در مورد تحت بررسی خواندن بایننس در بعضی از کشورها از سمت نهادهای نظارتی واکنش نشان داد و آن را غیر واقعی تلقی کرد. همچنین به همکاری این صرافی با نهادهای نظارتی در سراسر جهان در مورد موضوعات احراز هویت کاربران و پولشویی اشاره کرد. او پروسه‌های انجام گرفته در این زمینه‌ها در بایننس را بسیار پیشرفته‌تر از نهادهای سنتی مانند بانک‌ها دانست.

توصیه ژائو به سرمایه‌گذاران رمز ارزها

در پاسخ به سوالی در مورد پروژه کلاهبرداری اسکویید گیم (Squid Game)، ژائو با اعلام همکاری صرافی بایننس در مورد بلوکه کردن جریان پول وارد شده از کلاهبرداران به این صرافی، به سرمایه‌گذاران توصیه کرد که قبل از سرمایه‌گذاری به مطالعه کافی در مورد عوامل بنیادی آن پروژه بپردازند.

همچنین CZ اعلام کرد که پروژه‌های سرمایه‌گذاری شبکه بایننس اسمارت چین، عوامل زیرساختی بلاکچین، امنیت بلاکچین و افزایش سرعت در بلاکچین را مورد هدف قرار داده‌اند و سرمایه‌گذاری بایننس در زمینه‌های دیفای، NFTها، بازی‌ها و توکن‌های هواداری را بسیار خوشحال‌کننده توصیف کرد.

منبع
bloomberg

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا