اخبار بلاکچیناطلاعیه صرافی

🔴 فوری: خبر هک شدن صرافی بایننس توسط مدیر آن تکذیب شد!

CZ یا همان چانگ پنگ ژائو مدیر عامل بایننس به گزارش خبرگزاری CCN مبنی بر اینکه یک هکر اطلاعات KYC را به سرقت برده است، واکنش نشان داد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

خبر گزاری CCN روز یکشنبه گزارش داد که چندین صرافی بزرگ شاکل بیترکس (Bittrex)، پولنیکس (Poloniex)، بیت فینکس (Bitfinex) و بایننس مشکوک به حمله هک می باشند که طی این حمله هک، داده و اطلاعات کاربران به سرقت رفته است و این اطلاعات در حال حاضر در دارک وب در حال فروش است. این خبرگزاری تصاویر و اسکرین شات هایی در این خصوص دریافت کرده بود.

تیم تحقیقاتی مستقل

بایننس بزرگترین صرافی کریپتو به این مسئله عمیقا پرداخت و گزارش داد که کارشناسان او هیچ اطلاعات نشت یافته ای را مشاهده نکرده اند. لیا لی (Leah Li) نماینده این صرافی بیان کرد که اسکرین شات ها و تصاویر گزارش شده مورد بررسی قرار گرفته اند، اما آنها هیچ مدرک و نشانه ای مبنی بر اینکه این اطلاعات از بایننس گرفته شده یافت نکرده اند. وی همچنین ادامه داد که کارشناسان تیم آنها حتی تصاویر kyc را بررسی کردند و متوجه شدند که آنها فتوشاپ هستند.

یک تیم کارشناسان مستقل که این مورد را بررسی کرده بود معتقد است که این اسناد و تصاویر مورد نظر ظاهرا از یک سایت فیشینگ گرفته شده اند تا بایننس یا صرافی های نام برده.

چنین سایت های فیشینگی به مشتریان توصیه می کنند تا در یک صرافی ثبت نام کنند، در حالی که آنها با این کار اطلاعات شخصی افراد را برای ورود به آن صرافی می دزدند تا بعدا سپرده های آنها را سرقت کنند. چنین سایت هایی پیشنهاد می کنند تا حسابی در بایننس و دیگر پلتفرم های کریپتو باز کنند.

مدیر عامل بایننس به این خبر واکنش نشان داد

چانگ پنگ ژائو مدیر عامل بایننس شدیدا به CCN به دلیل انتشار خبر دروغین و ایجاد ترس در میان افراد انتقاد کرد و این جریان را بخشی از داستان خبرگزاری غیر حرفه ای و بی مسئولیت خواند.

binance بایننس

منبع
u.today

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا