قیمت بیت کوین به زودی به ۱۶,۰۰۰ دلار می‌رسد!

چانگ پنگ ژائو مدیرعامل بایننس با پیش بینی دیگری جسارت خود را نشان داده است. این بار وی پیش بینی کرده است که قیمت بیت کوین به زودی به ۱۶,۰۰۰ دلار می‌رسد.

CZ از تاثیرگذاران مهم بیت کوین

مدیرعامل بایننس یکی از تاثیرگذارترین افراد در عرصه ارزهای دیجیتال می‌باشد، اگرچه بدون منتقد و مخالف نیز نبوده است. اما ژائو در کانال توییتر خود خوش بین باقی مانده است و اخیرا پیش بینی کرده است که قیمت بیت کوین به بیشترین مقدار خود طی ۱۸ ماه اخیر خواهد رسید.

CZ

ژائو در توییتر نوشت: پیش بینی قیمت آسان است اما پیش بینی زمان دقیق تغییرات مورد نظر دشوار می‌باشد. قیمت بیت کوین به زودی به ۱۶ هزار دلار خواهد رسید. در حال حاضر ۱.۴ میلیارد نفر بر روی این موضوع کار می‌کنند.

اینکه منظور ژائو از ۱.۴ میلیارد نفر چه کسانی است مشخص نمی‌باشد زیرا جامعه جهانی ارز دیجیتال بسیار کوچکتر از این مقدار می‌باشد. احتمالا مدیرعامل بایننس تصور کرده است که اکثر مردم چین با اشتیاق جدید به این عرصه می‌پیوندند.

بایننس نه تنها در خصوص بیت کوین، بلکه درباره روابط کشور چین با ارزهای دیجیتال نیز خوش بین بوده است. اخیرا این صرافی، میز معاملاتی فرابورس برای معامله کنندگان چینی افتتاح کرده است و ژائو به Alipay و WeChat به عنوان ابزارهایی برای خرید بیت کوین اشاره کرده است.

به علاوه بایننس در حال بازگشایی دفتر جدیدی در کشور چین می‌باشد تا پاسخگوی تقاضای روزافزون به خدمات مرتبط با ارزهای دیجیتال باشد.

در گذشته، پیش بینی های ژائو نیز شرایط خوبی نداشت، مخصوصا هنگامی که قیمت بیت کوین ناگهان از کانال ۱۰ هزار دلار سقوط کرد. مدت کمی پس از آن، ژائو مطمئن بود که معامله کنندگان از فروش بیت کوین های خود با قیمت کمتر از ۱۰ هزار دلار پشیمان خواهند شد و احتمالا دیگر قیمت ۴ رقمی بیت کوین را نخواهند دید.

سرزنش جاستین سان در خصوص پیش بینی آستانه قیمت بیت کوین

جاستین سان

خبر اخیر در مورد جاستین سان است که یکی دیگر از ستاره های شبکه های اجتماعی در دنیای ارزهای دیجیتال می‌باشد. سان پستی در توییتر ارسال کرد که سپس آن را حذف کرد. وی در این توییت بیان کرد که ترون (TRX) ممکن است تا پایان سال جزو ۴ ارز دیجیتال برتر قرار دهد. ژائو در پاسخ به این توییت گفت که این حرف، پیش بینی آستانه قیمت است و سان نباید این کار را کند.

اما کاربران توییتر سریعا این حرف ژائو را به خود او زدند.

BTC

ژائو و سان، بازار کشور چین را فرصت خوبی برای سرمایه گذاری بر روی محصولات و فناوری می‌بینند. اما برخلاف سان که هیچ فرصتی را برای بیان اسم ترون از دست نمی‌دهد، ژائو بیشتر حامی و طرفدار بیت کوین می‌باشد. جای تعجبی هم ندارد زیرا بایننس برای جایگاه برتر در خصوص معاملات قراردادهای آتی بیت کوین می‌جنگد که یکی از بزرگترین، نقدترین و سودمندترین بازارها می‌باشد.

در حال حاضر بیت کوین نتوانسته طبق پیش بینی و انتظارات ژائو به روند صعودی و افزایش قیمت دست یابد. روند صعودی تا انتهای سال امکان پذیر است که در این صورت، بیت کوین قبل از هاوینگ (نصف شدن پاداش ماینینگ) شاهد افزایش قیمت خواهد بود. اما پیش بینی قیمت بیت کوین به دلیل تغییر جهت این ارز دیجیتال بسیار ریسکی می‌باشد. شاخص حرص و ترس بیت کوین در حال حاضر خنثی و در عدد ۵۰ می‌باشد و نشانه ای از حرکت به سمت هیچ جهتی نشان نمی‌دهد.


منبع bitcoinist
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر