اخبار خارجی

بایننس کوین (BNB) جایگاه دهمین ارز دیجیتال را از آن خود کرد!

بازار ارز دیجیتال شاهد یک ارز تازه وارد در فهرست ۱۰ ارز دیجتال برتر کوین مارکت کپ است. این ارز دیجیتال بایننس کوین (BNB) می باشد. این کوین در تاریخ ۶ فوریه از بیت کوین SV پیشی گرفت و به دهمین ارز دیجیتال جهان تبدیل شد. بیت کوین SV به دلیل بازار نزولی عملکرد ضعیفی داشته است و سرانجام رتبه دهم برترین ارزهای دیجیتال را که مدت ها در اختیار داشت به BNB واگذار کرد.

در زمان تهیه این خبر، کوین BNB با پامپ ۱۹.۰۶ درصدی نسبت به روز گذشته در رتبه دهم قرار دارد و طی ساعت گذشته نیز با پامپ ۳.۷۹ درصدی به افزایش قیمت چشمگیر خود ادامه داد. گزارش ها حاکی از آن است که این کوین نسبت به هفته گذشته ۳۷.۳۶ درصد رشد داشته و قیمت آن به ۸.۴۴ دلار و ارزش بازار آن به ۱.۱۹۱ میلیارد دلار رسیده است. توکن BNB حجم معاملاتی ۲۴ ساعته به ارزش ۱۲۳ میلیون دلار ثبت کرد در حالی که حجم معاملاتی بیت کوین SV طی ۲۴ ساعت ۶۰ میلیون دلار بود.

طبق اطلاعات ارائه شده توسط کوین مارکت کپ، حدود ۷۵ درصد تراکنش های توکن BNB در صرافی بایننس انجام گرفته است. چانگ پنگ ژائو مدیرعامل بایننس در توییتر خود اعلام کرد که جامعه بایننس کوین وارد لیگ کوین های برتر شده است. وی گفت:

از کوین مارکت کپ برای بروزرسانی موجودی در گردش توکن BNB تشکر می‌کنم. رتبه بندی ارزهای دیجیتال بسیار دشوارتر از چیزی است که مردم فکر می‌کنند.

در حال حاضر قیمت بیت کوین SV حدود ۵۸.۳ دلار و ارزش بازار آن ۱.۰۲۷ میلیارد دلار است. این کوین با رشد ۰.۴۳ درصدی نسبت به ساعت گذشته و کاهش ۶.۴۹ درصدی نسبت به روز گذشته، حجم معاملاتی ۶۰ میلیون دلار را ثبت کرد. کاهش ارزش بیت کوین SV نسبت به هفته گذشته بسیار چشمگیر و ۱۰.۱۱ درصد بود.

بایننس پس از بیانیه رسمی خود طی راه اندازی Fetch.Ai در بایننس ریسرچ با این پامپ قیمت مواجه شد. بایننس این خبر را در توییتر خود اعلام کرد و طبق پست رسمی سایت Fetch.Ai بیان شد:

فناوری های یادگیری ماشینی، هوش مصنوعی، سیستم های چند عاملی و دفترکل غیرمتمرکز گردآوری شده اند تا اقتصاد اینترنتی ایجاد شود. هدف از این امر خودکار کردن تعداد نامحدودی از بازارهایی است که در حال حاضر به دخالت های دستی بسیار زیادی نیاز دارند. با استفاده از این فناوری ها، در ماه ژوئن فروش های خصوصی و عمومی موفقیت آمیزی انجام شد که ۹۷۴,۹۷۵ دلار و ۳۲۴۵۹۶.۵ اتر سرمایه جذب شد.

بایننس


به نظر می رسد بایننس طی همکاری با پروژه های بزرگی نظیر ترون هدف های بزرگی در راستای گسترش شرکت خود دارد. بایننس همچنین طی ماه های گذشته چندین صرافی کریپتو به فیات خود را در سراسر جهان عرضه و راه اندازی کرد.در حال حاضر قیمت بایننس کوین ۸.۱۴ دلار می باشد.

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال را می توانید از جدول قیمت ارز دیجیتال میهن بلاکچین مشاهده نمایید.

منبع
ambcrypto

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا