اخبار خارجی

مسابقه بایننس: بیت تورنت (BTT) ترید کنید جایزه بگیرید!

به مناسب عرضه موفق توکن بیت تورنت (BTT) بر روی بایننس لانچپد، صرافی بایننس قصد دارد که با تیم BTT مجموع ۲۰۰ میلیون بیت تورنت جایزه دهد. تاریخ این جایزه دهی از ۲۲ فوریه (۳ اسفند) تا ۱ مارس (۱۰ اسفند) می باشد.

این مسابقه چندین طرح دارد که بایننس هر یک را به صورت زیر توضیح داده است:

طرح تشویقی: ۵۰ میلیون جایزه بیت تورنت (BTT)

اگر هر فردی در صرافی بایننس با سپرده خالص بیش از ۱.۵۰۰.۰۰۰ میلیون بیت تورنت فعالیت داشته باشد می تواند وارد صف انتظار ۵۰ میلیون BTT شود. سپرده خالص برابر است با میزان واریز منهی میزان برداشت.

مسابقه ترید: ۱۰۰ میلیون بیت تورنت برنده شوید!

۱۰۰ تریدر برتر براساس حجم معاملات یا ترید بیت تورنت (BTT) در صف انتظار ۱۰۰ میلیون بیت تورنت قرار خواهند گرفت. این امر شامل خرید یا فروش جفت ارزهای BTT می باشد.

نوه محاسبه جایزه

جایزه برای هر ۱۰۰ کاربر برتر: (مجموع حجم ترید هر کاربر/ مجموع حجم ترید ۱۰۰ کاربر برتر) ضربدر ۱۰۰ میلیون بیت تورنت

قرعه کشی: میان ۵۰ برنده قرعه کشی می شود و هر یک ۱ میلیون بیت تورنت دریافت می کنند!

۵۰ کاربر بایننس شانس این را دارند تا ۱ میلیون بیت تورنت ببرند. برای اینکه شرایط قرعه کشی را داشته باشید، تریدرها باید در حین زمان این مسابقه ۵ میلیون BTT در بایننس با هر یک از جفت ارزهای بیت تورنت BTT ترید کنند (شامل خرید و فروش).

برای اطمینان از عدالت در مسابقه و شفافیت در قرعه کشی، این قرعه کشی به صورت زنده در چندین شبکه اجتماعی پخش خواهد شد. تاریخ پخش این قرعه کشی نیز اعلام خواهد شد.

قوانین

  • بایننس این حق را دارد تا این طرح تشویقی یا قوانین آن را لغو یا اصلاح کند.
  • حجم معاملات در واقع مجموع خرید و فروش می باشد
  • بایننس این حق را دارد که تریدرهایی که مشکوک به پولشویی هستند را از مسابقه خارج کند و یا دستکاری بازار را به نمایش بگذارد.
  • جایزه های BTT طی دو هفته بعد از پایان مسابقه پرداخت خواهند شد. می توانید وارد حساب کاربری شوید و جایزه خود را در قسمت Distribution History ببینید.
  • زیرحساب ها به عنوان حساب های مستقل در فعالیت ها در نظر گرفته می شوند.
  • برندگان در طرح تشویقی برداشتی و مسابقه ترید نمی توانند در قرعه کشی شرکت کنند.

بایننس همچنین هشدار داد که ترید ارز دیجیتال با ریسک بالایی همراه است و این شرکت مسئولیت هرگونه ضرر مستقیم، غیر مستقیم یا ضررهای آتی در این رقابت را به عهده نمی‌گیرد. لطفا با احتیاط سرمایه گذاری کنید.

منبع
support.binance

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا