اطلاعیه صرافی

اولین دوره از ایردراپ توکن NFT صرافی بایننس به پایان رسید

صرافی بایننس از ایردراپ توکن پروتکل APENFT با نماد NFT برای هولدرهای TRX, BTT, JST پشتیبانی می‌کند. اولین دوره از این ایردراپ به پایان رسیده است.


این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های ارز دیجیتال است.


رمزارزها و بازارهای زیر به خدمات صرافی‌های ارز دیجیتال اضافه شده است:

صرافیرمزارز جدیدبازار آنی (Spot)بازار مارجینسایر سرویس‌هاتوضیحات
بایننسERN  
EOS و KSM در سرویس وام‌دهی اضافه شدند.
بازارهای
ERN/BNB, ERN/BUSD , ERN/USDT
در بخش Innovation Zone اضافه شدند
کوینکسBZZ 
CTK 
BZZ/USDT
CTK/USDT
کوکوینNWCبر بستر شبکه‌های اتریوم و استلار
گیتCQTCQT/USDT
CQT/ETH
BZZ/USDTBZZ به سرویس وام‌دهی اضافه شد
تورچینHEGICاستخر جدید HEGIC اضافه شد
اوکی اکسچنجERNبازار ریالی

صرافی بایننس

صرافی بایننس اولین دوره از ایردراپ توکن NFT به هولدرهای رمزارزهای TRX, BTT, JST را به اتمام رساند. برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه نمایید. کاربران برای تایید دریافت ایردراپ باید به قسمت Distribution Hostory مراجعه نمایند.

بایننس عملیات به‌روزرسانی کیف پول ترون این صرافی را انجام می‌دهد.

  • جزییات: صرافی بایننس کیف پول شبکه ترون را در تاریخ ۲۴ ژوئن (۳ تیر) در ساعت ۱۲:۳۰ به وقت تهران به‌روزرسانی می‌کند. این عملیات ۶۰ دقیقه زمان می‌برد و واریز و برداشت رمزارزهای بر بستر این شبکه از ۵ دقیقه قبل‌تر تا پایان به‌روزرسانی متوقف خواهد شد.

صرافی بایننس ضریب margin tiers را در معاملات فیوچرز BTC-USDT تغییر داده است. این ضریب بر نحوه محاسبه قیمت نقد شدن وثیقه (لیکویید شدن پوزیشن) تاثیر مستقیم دارد. در این تغییرات این ضریب به میزان دو برابر افزایش پیدا کرده است. کاربران برای جلوگیری از لیکویید شدن پوزیشن‌های خود لازم است اقدامات ضروری را انجام دهند. همچنین این صرافی نرخ کارمزد سفارشات در سرویس Binance Liquid Swap را در تاریخ ۲ تیر ماه تغییر خواهد داد.

صرافی بایننس مسابقه ترید توکن VITE را با ۵۰،۰۰۰ دلار جایزه برگزار می‌کند.

  • جزییات: این مسابقه از ۲ لغایت ۸ تیر ماه برگزار می‌شود. کاربرانی که در این مدت در صرافی بایننس ثبت نام کنند و حجم معاملات آنها در یکی از بازارهای اسپات و یا مارجین  VITE/USDT یا VITE/BTC بیشتر از ۵۵۰۰ واحد از این توکن باشد، مشمول دریافت سهمی از استخر جایزه به ارزش ۵۰۰۰ دلار از توکن VITE خواهند بود. علاوه بر آن کاربرانی که در بازارهای گفته شده ترید انجام دهند بر اساس حجم معاملات آنها رتبه‌بندی خواهند شد و ۲۰ کاربر برتر مجموعا ۳۵۰۰۰ دلار جایزه به صورت توکن VITE دریافت می‌کنند. این جوایز به نسبت حجم معاملات هر یک از ۲۰ کاربر برتر به مجموع حجم معاملات آنها تقسیم می‌شود. علاوه بر آن کاربران رتبه‌های ۳۳، ۶۶، ۱۳۳، ۱۶۶ و….و ۹۳۳ و ۹۶۶ نیز مجموعا ۵۰۰ دلار به صورت توکن VITE دریافت می‌کنند. جوایز بعد از دو هفته از پایان مسابقه به صورت ووچر پاداش به کاربران اهدا می‌شود. مهلت تبدیل این ووچرها تنها ۱۴ روز خواهد بود.

سایر صرافی‌های ارز دیجیتال

صرافی پنکیک سواپ پروتکل‌های Formation و Orbs Network را به لیست استخرهای خود اضافه کرده است. کاربران می‌توانند با سپرده‌گذاری توکن CAKE توکن‌های FORM  و ORBS دریافت کنند.

صرافی هوبی سرویس وام‌دهی خود را برای کاربران Sub-accounts راه‌اندازی کرده است. حساب‌های زیرمجموعه حساب اصلی می‌توانند با توجه به اختیارات حساب اصلی از وام‌های کریپتویی استفاده کنند.

صرافی گیت مسابقه ترید توکن‌های ORC و ARGON را برگزار می‌کند.

  • جزییات: این مسابقات از اول تیرماه به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت. در این مسابقات ۱۰۰ کاربر برتر بر اساس حجم معاملات آنها رتبه‌بندی می‌شوند. کاربرانی که در مسابقه ترید توکن ORC شرکت کرده‌اند مجموعا جوایزی به ارزش ۲۰،۰۰۰ دلار به صورت توکن ORC دریافت می‌کنند. این کاربران می‌بایست در طول دوره مسابقه، حداقل ۱۰۴۰ ORC در حساب خود نگهداری کنند. در مسابقه ترید ARGON نفرات برتر مجموعا ۸۰۰۰ دلار به صورت توکن ARGON دریافت می‌کنند. آنها باید در طول مدت مسابقه حداقل ۱۳۸۰۰ واحد از این توکن را در حساب خود نگهداری کنند. کاربرانی که در این مدت در صرافی گیت ثبت نام کنند و حداقل یک ترید موفق انجام دهند معادل ۵ دلار از توکن‌های مسابقات دریافت می‌کنند. این پاداش برای کاربرانی است که زودتر اقدام کرده باشند.

کاربران ایرانی توجه داشته باشند به دلیل آنکه کشور ایران در لیست OFAC قرار دارد، هیچ سازمانی به صورت قانونی اجازه خدمات‌دهی به کاربران ایرانی را ندارد لذا اکثر صرافی‌های خارجی احراز هویت را برای کاربران ایرانی محدود کرده اند. احراز هویت با پاسپورت ایرانی در صرافی های خارجی به مثابه بسته شدن حساب شما است. پس احتمال از دست رفتن سرمایه کاربران در این صرافی‌ها وجود دارد. توصیه می‌شود از این صرافی‌ها با احراز هویت ایرانی استفاده نکنید.

منبع
میهن بلاکچین

احمد محمدیان

من فعالیتم در حوزه بلاکچین رو از تولید محتوا به صورت فریلنسری شروع کردم و کم کم با علاقه‌ای که به ریاضیات داشتم به این حوزه هم علاقه‌مند شدم. من معتقدم باید برای شروع فعالیت در این حوزه، دنبال یادگیری مطالب پایه رفت و از اینکه بیشتر و بیشتر تحقیق کرد، ترسی نداشته باشیم. من دوست دارم تو این حوزه تا جای ممکن تحقیق کنم و منطق تکنولوژی بلاکچین‌ها و ریاضیات اونهارو متوجه بشم و فکر می‌کنم این موضوع هم بتونه به تحلیل‌های ما کمک بیشتری کنه.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا