اخبار کوتاه

نسخه جدید اپلیکیشن نوبیتکس منتشر شد

نسخه جدید اپلیکیشن نوبیتکس با قابلیت تحلیل نمودارهای بازار منتشر شد. این قابلیت پیش از این تنها در سایت نوبیتکس در دسترس بود و از این پس کاربران می‌توانند از این امکان در اپلیکیشن همراه تریدر خود نیز استفاده کنند.

  • یکی دیگر از مهمترین قابلیت‌های اضافه شده به نسخه جدید اپلیکیشن نوبیتکس، گزینه تبدیل سریع به صفحه کیف‌های من است. به این ترتیب سرعت تبدیل دارایی‌ها افزایش یافته و کاربران می‌توانند به جای مراجعه جداگانه به ارزهای مختلف و تبدیل آنها، همه ارزهای مورد نظر خود را انتخاب و آنها را به ریال یا تتر تبدیل کنند. علاوه بر این با استفاده از این گزینه جدید، می‌توان موجودی‌های کمتر از ۳۰۰ هزار تومان را که امکان معامله آنها در بازارهای نوبیتکس وجود ندارد، به ریال تبدیل کرد.
  • نمودار دایره‌ای نیز در نسخه ۳.۱ اپلیکیشن نوبیتکس، به صفحه کیف‌های من اضافه شده است. به این ترتیب امکان مشاهده میزان سهم هر ارز از کل دارایی کاربران به صورت نمودار دایره‌ای در صفحه کیف های من، وجود خواهد داشت.
  • امکان ایجاد آدرس سگویت برای بیت کوین برای افزایش امنیت حساب‌های کاربری، سرعت انتقال و کاهش کارمزدها، یکی دیگر از مهمترین تغییرات همراه تریدر نوبیتکس است. با اختصاص آدرس‌های سگویتی در شبکه بیت کوین و همینطور مدیریت مقادیر حداقل واریز، کارمزدهای برداشت این شبکه در نوبیتکس کاهش خواهد یافت.
  • نسخه جدید اپلیکیشن نوبیتکس با گوشی‌های هواوی نیز سازگار شده است. پس از تحریم شرکت هواوی توسط گوگل، امکان اجرای اپ نوبیتکس با استفاده از گوگل پلی روی این گوشی‌ها وجود نداشت و به دنبال درخواست این شرکت، تغییراتی در نسخه جدید ایجاد شد تا کاربران دارنده این گوشی‌ها هم بتوانند از نوبیتکس استفاده کنند.
  • در کنار امکانات جدید اضافه شده به نسخه جدید همراه تریدر نوبیتکس، تغییراتی هم برای بهبود عملکرد و رفع مشکلات گزارش شده توسط کاربران اعمال شده است. کاربران نوبیتکس می‌توانند نسخه جدید این اپلیکیشن را از وبسایت نوبیتکس یا کافه بازار و مایکت دانلود کنند.

این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های ارز دیجیتال است.


صرافی پنکیک سواپ پروتکل Unmarshal را به لیست استخرهای خود اضافه کرده است. کاربران می‌توانند با سپرده‌گذاری توکن CAKE در این صرافی، توکن MARSH دریافت کنند.

کوساما در تاریخ ۲۵ خرداد، پاراچین‌های این شبکه را به مزایده می‌گذارد. پروژه‌هایی که قصد دارند در این برنامه شرکت کنند می‌بایست توکن KSM خود را در این مزایده سپرده‌گذاری کنند. علاوه بر آن کاربران عادی نیز می‌توانند از طریق پلتفرم‌هایی مانند کوکوین و کراکن، از پروژه‌های مورد نظر خود حمایت کنند. شرایط شرکت در این برنامه‌ها در ادامه توضیح داده شده است.

صرافی بایننس

توزیع ایردراپ توکن MTLX به اتمام رسیده است. کاربران می‌توانند برای مشاهده موجودی به صفحه تاریخچه تراکنش‌های خود در صرافی بایننس رجوع کنند. همانند سایر پروژه‌های اجرا شده در این صرافی، این ایردراپ، لیست شدن توکن MTLX را ضمانت نمی‌کند.

جفت ارزهای ALGO/TUSD, BCH/PAX, LTC/PAX, TRX/PAX, XRP/PAX از لیست بازارهای صرافی بایننس حذف می‌شوند.

صرافی بایننس از ایردراپ APENFT برای هولدرهای TRX, BTT, JST پشتیبانی می‌کند.

  • جزییات: برنامه اسنپ شات توکن‌های TRX, BTT و JST به منظور توزیع ایردراپ توکن NFT در صرافی بایننس از فردا آغاز می‌شود. این برنامه در تاریخ ۱۰ هر ماه تا سال ۲۰۲۳ ادامه خواهد داشت. توکن NFT هر ماه به حساب هولدرهای توکن‌های BTT, TRX, JST واریز می‌شود. توکن‌هایی که در حالت Pending واریز و یا برداشت قرار داشته باشند در اسنپ شات محسوب نخواهند شد. حداقل موجودی لازم برای این ایردراپ در زمان اسنپ شات برابر ۱۰۰ TRX یا ۲۰۰۰ BTT و یا ۱۰۰ JST است. این اسنپ شات مجموعا از موجودی حساب‌های اسپات، مارجین، Savings، استیکینگ، و Coin margined Futures گرفته خواهد شد؛ اما موجودی حساب در بازارهای USDT-margined Futures محاسبه نمی‌شود. همچنین دارایی‌های وام گرفته شده و یا منتقل شده از سرویس لندینگ بایننس در این اسنپ شات لحاظ نمی‌شوند. لیست شدن توکن NFT و یا بازارهای معاملاتی آن در این صرافی ضمانت نمی‌شود. شهروندان آمریکایی و یا شهروندان حوزه‌های قضایی تحت تحریم نمی‌توانند در این ایردراپ شرکت کنند.

با شرکت در سرویس Dual Investment صرافی بایننس تا ۷۱٪ سود سالانه کسب کنید.

  • جزییات: ۴۶مین دوره از سرویس Dual Investment در صرافی بایننس برگزار می‌شود. مهلت شرکت در این برنامه تا تاریخ ۱۰ ژوئن (۲۰ خرداد) ساعت ۷:۳۰ به وقت تهران است. کاربرانی که زودتر در این برنامه شرکت کنند، در اولویت قرار دارند و می‌توانند با سپرده‌گذاری BTC, USDT و BUSD در دوره‌های ۸، ۱۵ و ۲۹ روزه در این برنامه شرکت کنند. کاربران توجه داشته باشند که فرمول محاسبه سود این محصول بر اساس قیمت بیت کوین در تاریخ‌های پایانی این دوره‌ها محاسبه می‌شود.

صرافی کوکوین

صرافی کوکوین توکن‌های SFUND و XAVA را به لیست رمزارزهای خود اضافه کرده است. بازارهای XAVA/USDT و SFUND/USDT در این صرافی در روزهای ۲۰ و ۲۱ خرداد راه‌اندازی می‌شوند.

صرافی کوکوین از برنامه مزایده پاراچین‌های شبکه کوساما پشتیبانی می‌کند.

  • جزییات: کاربران می‌توانند برای شرکت در این برنامه، توکن KSM را به حساب Pool-X خود واریز کنند. علاوه بر آن می‌توانند با استفاده از گزینه Participate Now در این لینک، از پروژه‌های مورد نظر خود حمایت کنند. با شرکت در این برنامه توکن KSM شما برای مدت زمانی قفل خواهد شد. این زمان به فرآیند این پروژه بستگی دارد. پاداش شرکت در این برنامه به موفقیت پروژه شما بستگی دارد و در مجموع دو نوع پاداش در نظر گرفته شده است. پاداش روی زنجیره توسط خود آن پروژه به کاربران اهدا خواهد شد. پاداش استخر کوکوین با کمک پروژه‌هایی که از این طریق در مزایده پاراچین‌های کوساما شرکت‌ کرده‌اند بین کاربران توزیع خواهد شد.

برنامه واریز و ترید توکن LPOOL در صرافی کوکوین با استخر جایزه به میزان ۱۰،۰۰۰ از آن توکن برگزار می‌شود.

  • جزییات: این برنامه از ۲۰ خرداد به مدت یک هفته تا تاریخ ۲۷ خرداد برگزار می‌شود. ۲۰۰ کاربری که قبل از سایرین میزان ۵۰ واحد توکن LPOOL را به این صرافی واریز کنند و یا حجم معاملات آنها از این توکن بیش از ۵۰ واحد باشد، مشمول دریافت ۵ توکن LPOOL خواهند بود. علاوه بر آن ۳۰ کاربر برتر از لحاظ حجم معاملات آنها در بازارهای معاملاتی LPOOL، مجموعا ۷۰۰۰ توکن دریافت خواهند کرد. کاربرانی که حجم معاملات آنها از ۱۰۰ LPOOL بیشتر باشد، و بازارهای LPOOL/USDT و LPOOL/BTC را به لیست بازارهای مورد علاقه خود اضافه کنند و مراحل احراز هویت KYC1 را تکمیل کرده باشند، پاداشی برابر از استخر جایزه به ارزش ۲۰۰۰ واحد از این توکن دریافت می‌کنند.

واریز و برداشت توکن APL در صرافی کوکوین موقتا متوقف شده است.

صرافی کراکن از برنامه مزایده پاراچین‌ها پشتیبانی می‌کند

صرافی کراکن پلتفرمی را راه‌اندازی کرده است که در آن کاربران می‌توانند در مزایده پاراچین‌های کوساما به صورت مستقیم شرکت کنند. این برنامه برای کاربران آمریکا، کانادا، ژاپن و استرالیا در دسترس نمی‌باشد. تنها کاربران احراز هویت شده و با حساب کاربری Intermediate و بالاتر می‌توانند در این برنامه شرکت کنند. تاکنون دو پروژه در این برنامه شرکت کرده‌اند. پاداش‌های حمایت از این پروژه‌ها بسته به آنها متفاوت است. توکن‌های KSM در این برنامه قفل خواهند شد و دسترسی به آنها تا پایان فرآیند امکانپذیر نمی‌باشد. اگر پروژه مدنظر شما برنده مزایده شود، دارایی شما تا پایان فرآیند که ممکن است تا ۴۸ هفته نیز طول بکشد در دسترس نخواهد بود.

صرافی گیت

صرافی گیت مراحل انتقال توکن SUN را با موفقیت به اتمام رسانده است. این صرافی به منظور جلوگیری نوسانات قیمت شاخص توکن SUN، معاملات آتی آن را متوقف می‌کند. صرافی گیت امکان ثبت سفارش جدید در این بازارها را متوقف کرده است و در تاریخ ۲۲ خرداد این بازارها را حذف خواهد کرد. کاربران می‌بایت اقدامات لازم را تا قبل از این تاریخ انجام دهند.

صرافی گیت قراردادهای آتی توکن MINA را راه‌اندازی کرده است. بازار آتی MINA/USDT با ضریب حداکثر ۲۰ در این صرافی شروع به کار کرده است.

صرافی گیت مسابقه ترید توکن KALM را برگزار می‌کند.

جزییات: این مسابقه تا تاریخ ۱۶ ژوئن (۲۶خرداد) ادامه خواهد داشت. در این برنامه ۱۰۰ کاربر برتر از لحاظ حجم معاملات آنها، مشمول دریافت پاداش از استخری به ارزش ۲۵۰۰۰ دلار به صورت توکن KALM خواهند بود. این شرکت‌کنندگان می‌بایست در سایت ثبت نام کنند و در طول مدت مسابقه، حداقل ۳۱۰ KALM نگهداری کنند. علاوه بر آن، کاربرانی که در این مدت در این صرافی ثبت نام کنند و حداقل یک ترید موفق در این بازار انجام دهند، ۱.۹۵ KALM دریافت می‌کنند. کاربرانی که زودتر شرکت کنند در اولویت قرار دارند و تنها به ۱۰۰۰ کاربر این جایزه تعلق می‌گیرد.

کاربران ایرانی توجه داشته باشند به دلیل آنکه کشور ایران در لیست OFAC قرار دارد، هیچ سازمانی به صورت قانونی اجازه خدمات‌دهی به کاربران ایرانی را ندارد لذا اکثر صرافی‌های خارجی احراز هویت را برای کاربران ایرانی محدود کرده اند. احراز هویت با پاسپورت ایرانی در صرافی های خارجی به مثابه بسته شدن حساب شما می باشد. پس احتمال از دست رفتن سرمایه کاربران در این صرافی‌ها وجود دارد. توصیه می‌شود از این صرافی‌ها با احراز هویت ایرانی استفاده نکنید.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا