اطلاعیه صرافی

کمپین تابستان کریپتویی صرافی بایننس با ۲۰۰،۰۰۰ دلار جایزه

صرافی بایننس کمپین تابستان کریپتویی را با ۲۰۰،۰۰۰ دلار جایزه به صورت توکن FET برگزار کرده است. جزییات این کمپین در ادامه مطلب توضیح داده شده است.

صرافی‌های رمز ارز در سراسر دنیا روزانه برنامه‌ها و کمپین‌های متنوعی را با ارائه محصولاتشان به کاربران خود عرضه می‌کنند. در ادامه این مطلب جزییات کمپین‌ها و مسابقات هیجان انگیز هر صرافی را جداگانه توضیح می‌دهیم. در انتهای این پست نیز جدولی از جدیدترین رمز ارزها و بازارهای متنوع ریالی و دلاری اضافه شده به صرافی‌ها آورده شده است.


این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های ارز دیجیتال است.


صرافی بایننس

کمپین تابستان کریپتویی صرافی بایننس با ۲۰۰،۰۰۰ دلار جایزه برگزار می‌شود.

کمپین تابستان کریپتو بایننس cRYPTO SUMMER BINANCE
 • جزییات: کمپین Crypto Summer تا تاریخ ۱۲ آگوست (۲۱ مرداد) ادامه خواهد داشت. این کمپین با ۳ طرح برگزار می‌شود. طرح اول این کمپین مخصوص کاربرانی است که در این مدت در صرافی بایننس ثبت‌نام کنند.
 • در بخش اول کاربران جدیدی که با استفاده از این لینک در صرافی بایننس ثبت‌نام کنند مشمول دریافت بخشی از جایزه ۲۵۰۰۰ دلاری به صورت توکن FET خواهند بود. اولویت با کاربرانی است که زودتر ثبت‌نام کنند. علاوه بر آن از بین کاربران جدیدی که حجم معاملات آنها در بازارهای FET این کمپین بیش از ۵۰۰۰ توکن FET باشد ۵۰ نفر انتخاب شده و به هر کدام از آنها معادل ۵۰۰ دلار توکن FET اهدا خواهد شد.
 • در طرح دوم این کمپین کاربران بر اساس حجم معاملات آنها در بازارهای FET معرفی شده رتبه‌بندی خواهند شد و به ۲۰ نفر برتر ۱۰۰،۰۰۰ دلار توکن FET جایزه اهدا می‌شود. نفرات اول تا پنجم به ترتیب ۱۵۰۰۰، ۱۳۰۰۰، ۱۱۰۰۰، ۹۰۰۰ و ۷۰۰۰ دلار توکن FET دریافت می‌کنند. نفرات ۶ الی ۱۰ هرکدام ۵۰۰۰ دلار از این توکن و نفرات ۱۱ الی بیستم به نسبت حجم معاملات‌شان بخشی از جایزه ۲۰،۰۰۰ دلاری از توکن FET را دریافت می‌کنند.
 • در طرح سوم کمپین تابستان کریپتویی بایننس، از بین کاربرانی که تسک‌های زیر را کامل کنند ۱۰۰ برنده انتخاب شده و به هرکدام معادل ۵۰۰ دلار توکن FET اهدا خواهد شد. این تسک‌ها عبارتند از: حجم معاملات کاربر در بازارهای معرفی شده بیشتر از ۲۵۰۰ دلار باشد. مجموع سفارش‌های تکمیل شده خرید یا فروش از ۵۰۰ دلار بیشتر باشد. کد رفرال فوق را برای یکی از دوستان خود ارسال کند و او در صرافی بایننس ثبت‌نام کند.
 • بازارهای هدف این کمپین بازارهای اسپات و مارجین FET/USDT, FET/BNB, FET/BTC است. جوایز این مسابقه تا دو هفته بعد از اتمام آن بین کاربران توزیع خواهد شد و اعتبار ووچرهای دریافتی برای بازخرید تنها ۱۴ روز خواهد بود.

کمپین سپرده‌گذاری توکن DEXE با ۴۶.۲٪ سود سالانه و ۳۰،۰۰۰ دلار جایزه در صرافی بایننس آغاز شده است.

 • جزییات: کاربران صرافی بایننس می‌توانند با سپرده‌گذاری (استیکینگ) توکن DEXE در سرویس Binance Dtaking در دوره‌های ۱۵، ۳۰، ۶۰ و ۹۰ روزه تا ۴۶.۲٪ سود سالانه دریافت نمایند. علاوه بر آن کاربرانی که تا تاریخ ۲۱ مرداد برای اولین بار در این سرویس فعالیت کنند و توکن DEXE را سپرده‌گذاری کنند می‌توانند شانس خود را برای دریافت جایزه امتحان کنند. در این طرح به ۵۰۰ کاربر اولی که زودتر سپرده‌گذاری کرده باشند مجموعا ۱۵۰۰۰ BUSD اهدا خواهد شد. همچنین کاربرانی که قبلا در این سرویس شرکت کرده‌اند می‌توانند با سپرده‌گذاری توکن DEXE در دوره‌های ۳۰، ۶۰ و ۹۰ روزه این کمپین شانس خود را برای دریافت ۳۰ دلار به صورت توکن DEXE امتحان کنند. در این طرح تنها به ۵۰۰ نفر اول جایزه اهدا خواهد شد.

صرافی بایننس جوایز ۹ کمپین پایان‌یافته را بین کاربران توزیع کرده است.

 • جزییات: صرافی بایننس همواره مسابقات و کمپین‌هایی را برگزار می‌کند و طی دو هفته پس از اتمام دوره آنها جوایز را بین برندگان توزیع می‌کند. Binance در اطلاعیه‌ای اعلام کرد جوایز مسابقات ترید POND، ترید توکن FOR، جشنواره Binance Learn & Earn، مسابقات فیوچرز جام باشگاه‌های اروپا، مسابقه ترید P2P، کمپین توکن‌های NFT، مسابقات ترید قهرمانی فوتبال، واریز و خرید به وسیله ارز فیات و مسابقه آپشنز وانیلی را بین کاربران توزیع کرده است. برندگان برای دریافت جوایز خود می‌بایست قسمت‌های Reward Center، Gift Card, Distribution را بررسی نمایند. اعتبار ووچرهای برخی از این جوایز تنها ۱۴ روز است.

صرافی بایننس به مناسبت اضافه شدن توکن DOCK در سرویس Binance Saving کمپینی با ۱۸۰۰۰ دلار جایزه برگزار کرده است.

 • جزییات: کاربران می‌توانند تا تاریخ ۱۳ آگوست (۲۲ مرداد) در این کمپین شرکت کنند. در این کمپین به ۱۵۰۰ شرکت‌کننده اول هر کدام ۲۰۰ توکن DOCK اهدا خواهد شد. برای شرکت در این کمپین کاربران باید حداقل معادل ۱۰۰۰ دلار توکن DOCK در سرویس ۱۵ روزه Saving این توکن سپرده‌گذاری کنند.

صرافی بایننس از به‌روزرسانی و هاردفورک شبکه RSK پشتیبانی می‌کند.

 • جزییات: شبکه RSK Infrastructure Framework در تاریخ ۱۹ آگوست (۲۸ مرداد) به‌روزرسانی می‌شود. واریز و برداشت توکن RIF توکن بومی این شبکه در همان روز از ساعت ۱۵:۳۰ به وقت تهران متوقف خواهد شد. در زمان به‌روزرسانی معاملات توکن RIF ادامه خواهد داشت. در این هاردفورک توکن جدیدی ایجاد نخواهد شد.

صرافی سلام کریپتو

صرافی ایرانی سلام کریپتو به کاربرانی که در ماه تولدشان در این صرافی مراحل احراز هویت را تکمیل کنند ۲۰۰۰ توکن WINK جایزه می‌دهد.

صرافی اوکی‌اکس

سرویس OKEx Earn صرافی اوکی‌اکس سومین دوره Flash Deals را با ۱۰۰٪ سود سالانه برگزار می‌کند.

 • جزییات: کاربران صرافی اوکی‌اکس می‌توانند از تاریخ ۱۸ مرداد ساعت ۷:۳۰ به وقت تهران در این برنامه ثبت‌نام نمایند. پروژه در نظر گرفته شده برای این دوره پروژه توکن KAR است. در این برنامه اولویت با افرادی است که زودتر ثبت نام کنند. برای دسترسی به این سرویس از وب‌سایت صرافی OKEx وارد بخش Finance شوید و سپس گزینه Earn را انتخاب نمایید. این دوره در ۱۰ روز برگزار خواهد شد.

کاربران ایرانی توجه داشته باشند به دلیل آنکه کشور ایران در لیست OFAC قرار دارد، هیچ سازمانی به صورت قانونی اجازه خدمات‌دهی به کاربران ایرانی را ندارد لذا اکثر صرافی‌های خارجی احراز هویت را برای کاربران ایرانی محدود کرده اند. احراز هویت با پاسپورت ایرانی در صرافی های خارجی به مثابه بسته شدن حساب شما می باشد. پس احتمال از دست رفتن سرمایه کاربران در این صرافی‌ها وجود دارد. توصیه می‌شود از این صرافی‌ها با احراز هویت ایرانی استفاده نکنید.

صرافی کوین‌بیس

صرافی کوین‌بیس امکان خرید رمز ارز به وسیله کارت‌های اعتباری و یا دبیت کارت در ۲۰ کشور جدید را فراهم آورده است. کاربران می‌توانند با وارد شدن به حساب کاربری خود در این صرافی از شرایط استفاده آن مطلع شوند.

صرافی Crypto.com

 کمپین ترید توکن EFI با ۵۰،۰۰۰ دلار جایزه در صرافی Crypto.com برگزار می‌شود.

 • جزییات: این کمپین تا تاریخ ۲۱ آگوست (۳۰ مرداد) ادامه خواهد داشت. در طرح اول این کمپین به ۵۰۰ کاربری که بتوانند سریع‌تر از سایرین معادل ۱۰ دلار توکن EFI ترید داشته باشند معادل ۴۰ دلار توکن EFI اهدا خواهد شد. در طرح دوم این کمپین کاربران بر اساس حجم خرید خالص آنها رتبه‌بندی خواهند شد و ۴۰۰ تریدر برتر بر اساس حجم خرید خالص آنها مشمول دریافت بخشی از جایزه ۳۰،۰۰۰ دلاری به صورت توکن EFI خواهند بود.

صرافی‌های غیر متمرکز

کاربران صرافی سوشی‌سواپ می‌توانند با سپرده‌گذاری توکن‌های نقدینگی SI/WETH به میزان دو برابر پاداش قبلی این استخر سود کسب کنند.

صرافی پنکیک سواپ نرخ پاداش استخر TUSD-BUSD را ۱۰۰٪ افزایش داده است. کاربران می‌توانند با سپرده‌گذاری توکن CAKE توکن TUSD دریافت نمایند.

پس از اجرا شدن هاردفورک لندن، برنامه بازپرداخت کارمزدهای صرافی 1inch به کارمزدهای مبنای پرداخت شده تغییر یافته است.

رمز ارزها و بازارهای معاملاتی زیر به لیست سرویس‌های صرافی‌های ارز دیجیتال اضافه شده‌اند:

صرافیرمز ارز جدیدبازار آنی (Spot)بازار مارجینسایر سرویس‌ها
والکسDOGEبازار ریالی،تتر،بیت‌کوین
نوبیتکسLINKبازار ریالی و تتر
بایننسAXS/AUD,AXS/BRL,TVK/USDTADX/BUSD, FLOW/USDT, FLOW/BUSD, FLOW/BTC, QNT/USDT, QNT/BUSD, QNT/BTC, SC/BUSDAXS به عنوان وثیقه سرویس Binance Loans اضافه شد. توکن‌های NFT مجموعه Bit Has Memories در بازار Binance NFT اضافه شد.
کوکوینLITH
XCH
KDA
XCH/USDT
ERG/USDT,ERG/BTC,
LITH/USDT ,LITH/ETH
واریز و برداشت BSV موقتا به حالت تعلیق درآمده است.
Crypto.comEFI
QNT
EFI/USDTBCH/USDT, SUSHI/USDT, THETA/USDT,XLM/USDT, ATOM/USDT,AMP/USDTUNI و BCH به عنوان وثیقه سرویس Cryprto Credit
کراکنBAND
INJ
MIR
1INCH
معاملات توکن‌های جدید در تاریخ ۱۹ مرداد آغاز خواهد شد.
کوینکسEFI
CEL 
TRU 
KAI 
EFI/USDT
CEL/USDT ,CEL/BTC
TRU/USDT
KAI/USDT,KAI/BTC
بیتفینکسSAT
BIT 
AVAX/USD,AVAX/USDt,
LUNA/USD,LUNA/USDt
SAT و BIT واحدهای کوچکتر بیت کوین هستند.
BitstampSUSHI
MATIC
معاملات SUDHI و MATIC در ۲۰ مرداد آغاز می‌شود.
هوبیDFI
کامپوندMKR,AAVE,SUSHI,YFI
کوین‌بیسPLA
اوکی‌اکس YGG/USDTCLV/USDT
 YGG/USDT
پولونیکسPERPPERP/USDT
برای مشاهده بهترین قیمت خرید و فروش رمز ارزها در صرافی‌های ایرانی به این صفحه مراجعه کنید: مقایسه قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی‌ها
منبع
میهن بلاکچین

احمد محمدیان

من فعالیتم در حوزه بلاکچین رو از تولید محتوا به صورت فریلنسری شروع کردم و کم کم با علاقه‌ای که به ریاضیات داشتم به این حوزه هم علاقه‌مند شدم. من معتقدم باید برای شروع فعالیت در این حوزه، دنبال یادگیری مطالب پایه رفت و از اینکه بیشتر و بیشتر تحقیق کرد، ترسی نداشته باشیم. من دوست دارم تو این حوزه تا جای ممکن تحقیق کنم و منطق تکنولوژی بلاکچین‌ها و ریاضیات اونهارو متوجه بشم و فکر می‌کنم این موضوع هم بتونه به تحلیل‌های ما کمک بیشتری کنه.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا