متوسط آموزشیصرافی

آموزش کار با صرافی بایننس، قسمت ششم؛ بخش Earn بایننس + ویدیو

صرافی بایننس به عنوان بزرگترین بازار معاملاتی رمزارزها در دنیا شناخته می‌شود. پیشرو بودن صرافی Binance به واسطه ارائه خدمات و سرویس‌های بسیار متنوع و جذاب در حوزه مالی است. این نوشته، قسمت ششم از مجموعه مقالات آموزش کار با صرافی بایننس است. در این مقاله بخش Earn صرافی بایننس را آموزش خواهیم داد. به طور کلی تمامی راه‌های کسب درآمد با استفاده از رمزارزها در صرافی بایننس در این ویدیو معرفی شده است.
همچنین ما در قسمت قبل، معاملات در بازار آپشن و باینری در این صرافی را آموزش دادیم که از لینک زیر می‌توانید قسمت پنجم آموزش کار با صرافی بایننس را مشاهده کنید:

برای آشنایی با تمام نکات مربوط به بخش Earn بایننس، در ادامه این مقاله با میهن بلاکچین همراه باشید. 

کسب درآمد از بخش Earn صرافی بایننس

کاربران عزیز، توجه داشته باشید که در حال حاضر صرافی‌های متمرکز خارجی از جمله بایننس، به‌لحاظ قانونی اجازه ارائه سرویس به کاربران ایرانی ندارند. این ویدیو به‌هیچ عنوان نباید توصیه‌ای برای فعالیت در صرافی بایننس در نظر گرفته شود و صرفا جنبه آموزشی برای افرادی دارد که همچنان به‌لحاظ قانونی امکان استفاده از این صرافی را دارند.
کاربران گرامی میهن بلاکچین، در صورتی که ویدیوی این مطلب برای شما به‌نمایش درنمی‌آید، VPN خود را خاموش کرده و سپس صفحه را رفرش کنید. بعضی ویدیوهای سایت آپارات برای IPهای خارج از ایران به نمایش درنمی‌آیند.

در ادامه سرفصل موضوعاتی که در ویدیو بالا مطرح شد را مشاهده می‌کنید:

 • مقدمه: (از ۰۰:۰۰ تا ۰۱:۵۷)
 • آموزش saving صرافی بایننس: (از ۰۱:۵۷ تا ۱۰:۲۸)
 • آموزش بخش Auto-Invest صرافی بایننس: (از ۱۰:۲۸ تا ۱۴:۰۳)
 • آموزش کسب درآمد از BNB Vault‌: (از ۱۴:۰۳ تا ۱۶:۱۰)
 • آموزش کسب درآمد از بخش Staking‌ صرافی بایننس:‌(از ۱۶:۱۰ تا ۱۸:۵۶)
 • آموزش سپرده‌گذاری در اتریوم ۲ در صرافی بایننس: (از ۱۸:۵۶ تا ۲۱:۰۶)
 • آموزش شرکت در حراج پاراچین‌های شبکه پولکادات: (از ۲۱:۰۶ تا ۲۲:۰۰)
 • آموزش بخش Farming صرافی بایننس:‌ (از ۲۲:۰۰ تا ۲۳:۰۰)
 • آموزش شرکت در لانچ‌پد صرافی بایننس: (از ۲۳:۰۰ تا ۲۴:۲۱)
 • آموزش Dual Investment صرافی بایننس: (از ۲۴:۲۱ تا ۳۱:۰۰)
 • آموزش شرکت در لانچ‌پول صرافی بایننس: (از ۳۱:۰۰ تا ۳۲:۴۰)
 • نکات تکمیلی و جمع‌بندی (از ۳۲:۴۰ تا ۳۵:۳۶)

بخش Earn‌ بایننس چیست؟

این سرویس زمانی قابل استفاده است که تریدر در کیف پول خود رمزارزی را خریداری کرده و قصد نگهداری آن را دارد. برای مثال در روندهای صعودی بازار، عموما تریدرها در صرافی بایننس، بر روی یک یا چند ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری کرده و فعلا قصد فروش آن را ندارد و اصطلاحا هولدر آن ارز دیجیتال به شمار می‌روند؛ برعکس زمانی که بازار وارد روند نزولی خود می‌شود، بسیاری از تریدرها تمامی ارزهای دیجیتال خود را به استیبل‌کوین تبدیل کرده و فعلا قصد تبدیل این استیبل‌کوین به سایر ارزهای دیجیتال را ندارند.
در وضعیت‌های فوق، استفاده از سرویس‌های Earn بایننس فرصت مناسبی برای کسب درآمد از رمزارزهاست. در نتیجه و به طور خلاصه، سرویس Earn بایننس محلی برای کسب درآمد غیرمستقیم از ارزهای دیجیتال است.
صرافی بایننس در این بخش، خدمات متنوعی را ارائه می‌کند که در ویدیوی بالا به صورت کامل این سرویس‌ها را معرفی کردیم. نکته مهم در مورد استفاده از سرویس‌های بالا اینجاست که استفاده از این سرویس‌ها زیان مستقیمی را به تریدر تحمیل نمی‌کند. در واقع اگر نوسانات قیمت ارز دیجیتالی که تریدر آن را هولد کرده نادیده بگیریم، استفاده از این سرویس زیان دیگری را به تریدر تحمیل نخواهد کرد. هرچند در طول آموزش هم اشاره شد، اما دوباره تاکید می‌کنیم که استفاده از سرویس‌های Earn صرافی بایننس نیاز به احراز هویت دارد.

پرسش و پاسخ (FAQ)

پرسش و پاسخ میهن بلاکچین
 • بایننس ارن (Earn) چیست؟
  محصولات ارائه شده در بخش ارن صرافی بایننس این اجازه را به ما می‌دهد تا همزمان با هولد رمزرازهای خود بتوانیم از آنها کسب درآمد کنیم. در واقع این سرویس، بستری برای کسب درآمد از ارزهای دیجیتال است.
 • آیا می‌توان از بخش Saving بایننس کسب درآمد داشت؟
  بله. در بخش Saving صرافی بایننس می‌توان تعداد بسیار زیادی از ارزهای دیجیتال خود را واریز کنیم و از آن کسب درآمد داشته باشیم. این بخش، مشابه سپرده‌گذاری در بانک بوده و به آن سود سالانه مشخصی اختصاص خواهد یافت.
 • سود ماهانه بایننس در بخش Earn چقدر است؟
  سود سپرده‌گذاری در بخش Earn صرافی بایننس به صورت سالانه محاسبه شده و به صورت روزانه قابل برداشت است. این سود بسته به نوع سرویس و نوع ارز دیجیتال از ۵ درصد تا بالای ۱۰۰ درصد متغیر است.
 • آیا استفاده از بخش ارن بایننس نیاز به احراز هویت دارد؟
  بله. شرکت در تمام سرویس‌های ارائه شده در بخش Earn بایننس نیاز به احراز هویت دارد.

جمع‌بندی

در این مقاله به معرفی کامل بخش Earn صرافی بایننس پرداختیم. همچنین، نکات کامل مربوط به بخش‌های Auto-invest بایننس، BNB Vault، استیکینگ در صرافی بایننس، سپرده‌گذاری در اتریوم ۲، شرکت در حراج پاراچین‌های پولکادات، فارمینگ در صرافی بایننس، شرکت در لانچ پد و لانچ پول بایننس و Dual Investment صرافی بایننس را به‌طور کامل آموزش دادیم. فراموش نکنید نظرات و تجربیات خود درباره سرویس‌های کسب درآمد صرافی بایننس با ما در میان بگذارید.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا